Etiketler

adidas, İstanbul’da uzun zamandır gerçekleşmesi beklenen UEFA Şampiyonlar Ligi final maçına sayılı günler kala sporseverlerin benzersiz bir deneyim yaşamalarına fırsat sunuyor.

Final heyecanını tüm sporseverlerin yaşamasını hedefleyen adidas, 2002-2023 yıllarındaki UEFA Şampiyonlar Ligi toplarını 30 Mayıs-11 Haziran tarihleri arasında İstiklal Mağaza’sında sergileyecek.

“UEFA Şampiyonlar Ligi Finali Resmi Maç Toplarının Tarihi” isimli sergide, Londra’da oynanan B. Dortmund- Bayern Münih, İstanbul’da oynan A.C Milan- Liverpool ve Münih’te oynanan Bayern Münih- Chelsea gibi unutulmaz final maçlarının da yer aldığı yirmi iki top yer alacak.

Futbolda adidas:
adidas futbolda dünya lideridir. FIFA World Cup™, UEFA Avrupa Şampiyonası ve UEFA Şampiyonlar Ligi gibi dünyanın en önemli futbol turnuvalarının resmi tedarikçisidir. Real Madrid, Manchester United, Arsenal, FC Bayern Münih ve Juventus gibi dünyanın en iyi kulüplerinin sponsoru olan adidas, Karim Benzema, Jude Bellingham, Vivianne Miedema, Lindsey Horan, Wendie Renard, Leo Messi, Paul Pogba, Mohamed Salah, Paulo Dybala, Thiago Alcantara, Gabriel Jesus, Roberto Firmino, Joao Felix, Serge Gnabry ve Isco gibi birçok dünyaca ünlü sporcuların da sponsorluğunu üstlenmektedir. adidas ayrıca Common Goal ile ortaklığı kapsamında UEFA Şampiyonlar Ligi için tasarlanan Ucl Pro Ball İstanbul futbol toplarından elde edilen satışlarının %1’ini yetersiz hizmet alan topluluklar için kalıcı sosyal değişimi destekleyen girişimlere bağışlamaktadır. Bu sayede futbol aracılığıyla daha iyi ve daha kapsayıcı bir gelecek yaratılmasına yardımcı olmayı hedeflemektedir.

You may also like