Etiketler

HERZOGENAURACH, 18 Kasım, 2022: adidas, Katar 2022™ FIFA Dünya Kupası öncesinde dünyanın en iyi oyuncularından Lionel Messi’nin kariyerini kutlamak için ‘The Impossible Rondo’ filmiyle Impossible is Nothing hikayesinin son bölümünü anlatıyor. Film, dünyanın dört bir yanındaki futbol hayranlarının tanık olmaya can atacağı bir rüyanın gösterimi niteliğinde- 18 yıl ve beş turnuva boyunca saç kesimi, Arjantin formaları ve adidas kramponları ile G.O.A.T’ın kendisiyle karşı karşıya gelme sahnesi.
Lionel Messi’nin Dünya Kupası kariyerinin büyüsünü hayata geçiren film, yapay zeka ve görsel efektlerdeki en son gelişmeler kullanılarak oluşturuldu. Messi’nin tarihi ve günümüz görüntüleri, onun farklı ve eski versiyonlarını üretmek için kullanıldı. Bu daha sonra, kendisinin 2006, 2010, 2014 ve 2018’deki versiyonlarıyla birlikte Dünya Kupası’na hazırlandığını gören Messi’ye karşı Messi’yi canlandırmayı sağlamak için çift vücutlara uygulandı.
Family Reunion filmini ve Impossible Rondo’yu hayranlarıyla paylaşan adidas, ikonik oyuncuların önemli anları, global sosyal medya aktivasyonları ve resmi bir adidas hayranı olan ‘Al Rihla Arena’nın yaratılmasıyla turnuva boyunca global futbol ailesini Katar’da bir araya getirerek kutlamalarına devam edecek.
Hayranlar filmi adidas.com/impossibleisnothing adresinden izleyebilir ve adidas’ın turnuvadaki tüm aktivasyonlarını @adidas.turkiye Instagram ve adidas Twitter ve TikTok üzerinden takip edebilir.
Film Wetransfer Linki; https://we.tl/t-1MiV0vin1n
adidas hakkında
adidas, spor malzemeleri endüstrisinde dünya lideridir. Dünya genelinde 61.000’den fazla kişiyi istihdam eden Herzogenaurach/Almanya merkezli şirket, 2021 yılında 21,2 milyar Euro’luk satış gerçekleştirdi.

You may also like