Etiketler

adidas, Bad Bunny iş birliğinden ortaya çıkan yeni modeli “Campus Wild Moss”un lansmanını Bad Bunny’nin Coachella Festivali’nde sergilediği inanılmaz performansıyla birlikte gerçekleştirdi.

Yeni sezona renk katacak şekilde tasarlanan Campus Wild Moss, yosun yeşili silüetiyle Benito’nun özünü ve gizemini temsil ediyor. Benito, yeniden doğan renkli bir ifadeye göz kırparken son derece benzersiz bir hikaye anlatıyor. Doğanın özünü yansıtan yeni Campus Wild Moss, kadifemsi süet sayasıyla, yumuşak ton ayrıntıları ve çift dilli tasarımla dengelenen imza silüetini aynı zamanda kalın kauçuk dış taban ile tamamlanıyor.

Bad Bunny’nin yaratıcı vizyonundan ilham alan Campus Wild Moss, konturlu dış tabanlarıyla ve üç serit detayıyla göz kamaştırıyor. adidas, Campus ayakkabılarıyla ilgili sevilen tüm detayları bu kez Bad Bunny iş birliğiyle kusursuz şekilde yorumluyor.

adidas X Bad Bunny’nin dokuzuncu versiyonu olan Campus Wild Moss, Coachella’nın ardından 29 Nisan’dan itibaren seçili adidas mağazadalarında, online’da ve BadBunny.com’da satışa sunulacak.

Fiyat: 3.999 TL

You may also like