Etiketler

adidas, İstanbul’da gerçekleşmesi uzun zamandır beklenen UEFA Şampiyonlar Ligi Final’i heyecanını futbolseverlere doyasıya yaşatmak için benzersiz bir projeye imza attı. Finale özel olarak Haliç Boğazı’nın muhteşem atmosferinde ilk defa kurulan “adidas Champions Island”ın açılışı 8 Haziran’da ünlü futbolcular Roberto Carlos, Mario Jardel ve Michy Batshuayi’nin katılımıyla gerçekleşti.
Ünlü futbolcular açılış konuşmasında; UEFA Şampiyonlar Ligi’nde unutamadıkları anlardan, en heyecanlı final maçından ve İstanbul’un büyülü atmosferinden bahsettiler. Kısa bir sohbet sonrasında ünlü futbolcular, ayak tenis maçı ile davetlilere unutulmaz anlar yaşattı. Bu benzersiz deneyime de adiclub üyelerinden bir talihli de eşlik etme şansı yakaladı.

adidas Champions Island, 9-10 Haziran’da da futbolseverleri ağırlamaya devam edecek. Futbol tutkusunu yüreğinde taşıyan herkes Haliç Boğaz’ının muhteşem manzarası eşliğinde futbol oyunlarını deneyimleyebilecek ve sürdürülebilir workshoplara katılma şansı yakalayabilecek.

En son 2005 yılında büyülü bir finale ev sahipliği yapan İstanbul, bu sene de aynı ruh ve aynı heyecanla finale ev sahipliği yapacak. Final maçında da adidas’ın özel olarak tasarladığı “ UCL Pro Ball İstanbul” sahada olacak.

adidas Champions Island’da yer alan etkinliklerden bazıları şunlar:

1) Saha içi aktivasyonlar: Penaltı, şut oyunu gibi özel yarışmalar gerçekleşecek.
2) Digital Score Station: Dijital ekrana şut atarak en çok puanı toplayanlar, sürpriz hediyeleri kazanacak.
3) PS5 Challenge: Alanda yer alan 3 farklı PS5’te futbol konsol oyunu oynanacak.
4) Repair & Regain Noktası: Adidas ürünleri kullanılarak bir sanatçı eşliğinde anahtarlık, bileklik, çanta askısı gibi sürdürülebilir ürünler tasarlanacak.
5) Langırt: Boğazda langırt oynamanın keyfi yaşanacak.
6) Masa Futbolu: Masa Futbolunda katılımcılar yarışacak.
7) Dev adidas Topu ve adidas UEFA Şampiyonlar Ligi Koleksiyonu ürün sergisi de mutlaka görülmesi gerekenler arasında.

You may also like