Etiketler

Amazon.com.tr’nin birçok kategoride avantajlar sunduğu “Bahar Fırsatları” özel kampanyasında; elektronik, kablosuz ve ofis ürünlerinde de kaçırılmayacak fırsatlar tüketicileri bekliyor. 10 Nisan’a kadar aralarında Philips, Xiaomi, Samsung, HyperX, Sony, HP ve Lenovo’nun bulunduğu popüler markaların ürünleri, günlük ve saatlik özel tekliflerin yanı sıra indirimli fırsatlarla Amazon müşterileriyle buluşuyor.

İstanbul, 31.03.2023 – Amazon.com.tr’nin bu yıl 10 Nisan’a kadar devam edecek “Bahar Fırsatları” kampanyasında uygulanacak fırsatlar sadece moda, ev yaşam ürünleri, spor, kişisel bakım gibi kategorileri değil en popüler markaların elektronik, kablosuz ve ofis ürünlerini de kapsıyor. Kampanya boyunca teknoloji tutkunları elektronik kategorisi altında bilgisayar ve bileşenleri, dizüstü, kulaklıklar, cep telefonları ve aksesuarları, ev sineması ve televizyon gibi birçok üründe ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılayabilecek. Ayrıca tüketiciler kulaklık, fare, klavye ve powerbank gibi ürünlerin kablosuz modellerine de uygun fiyatlarla sahip olabilecek. Ofis kategorisi altında ise kalem, ajanda, mobilya, aydınlatma ve yazıcı gibi ürünler çok uygun fiyatlarla sahiplerini bekliyor.

Teknoloji ürünlerinde öne çıkan indirimler:

HP Bilgisayarlar
Samsung Monitörler
Sony Kameralar
Lenovo Bilgisayar, Tablet ve Aksesuarlar
Logitech Ürünleri
Bose Kulaklık ve Hoparlörleri

Amazon.com.tr’nin, Prime üyelerine “Bahar Fırsatları” döneminin ilk günlerinde sunduğu erken erişim ve özel indirimleri de devam ediyor. Ayda sadece 7,90 TL’ye minimum sepet tutarı olmaksızın aynı gün, ertesi gün, iki günde teslimat ve randevulu teslimat seçenekleriyle ücretsiz ve hızlı teslimat seçenekleri sunan Amazon Prime’a hemen üye olmak ve üyelik ayrıcalıklarını 30 gün ücretsiz denemek için Amazon.com.tr/prime adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bahar Fırsatları kampanyası boyunca binlerce üründe sunulacak tüm indirimlere Amazon.com.tr/baharfirsatlari web sayfası ve Amazon mobil uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

You may also like