Etiketler

Amazon Türkiye’nin gelenekselleşen alışveriş etkinliği “Gülümseten Kasım” kampanyası 30 Kasım’a kadar devam ediyor. Kampanya kapsamında, satıcısı Amazon Türkiye olan ürünlerde tek seferde toplam 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, sadece 7,90 TL’ye Türkiye’nin önde gelen komedyenlerinin Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştireceği stand-up gösterilerini yerinde izleme fırsatı yakalıyor. Gülümseten Kasım’ın yeni kahkaha durağı Kaan Sekban olacak.

İSTANBUL, 08.11.2022 – Düzenlediği dikkat çekici kampanyalarla müşterilerinin ihtiyaçlarını uygun fiyatların yanı sıra hızlı ve ücretsiz teslimat seçenekleri ile sunan Amazon.com.tr’nin kasım ayı boyunca sürecek “Gülümseten Kasım” alışveriş etkinliği devam ediyor. “Gülümseten Kasım” kampanyası süresince Amazon.com.tr, komedi şovları ile de müşterilerine alışveriş ve eğlencenin bir arada olduğu renkli bir ay yaşatıyor. Bu kapsamda ünlü komedyen Kaan Sekban, 13 Kasım’da Amazon müşterileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

“Gülümseten Kasım” kampanyası kapsamında, 13 Kasım 17:00’a kadar Amazon.com.tr ve Amazon mobil uygulamasından, satıcısı Amazon Türkiye olan ürünlerde 500 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler, Kaan Sekban’ın Zorlu PSM’de 13 Kasım’da gerçekleşecek stand-up gösterisi için için kontenjanlarla sınırlı biletleri Prime üyeliğinin de aylık ücreti olan, sadece 7,90 TL karşılığında satın alabiliyor. Gülümseten Kasım kampanyası boyunca, Zorlu PSM’de gerçekleşecek seçili komedi şovlarına davetiye satın alma fırsatının yanı sıra birbirinden eğlenceli stand-up sanatçılarının kısa skeçleri de online olarak Amazon sosyal medya hesapları üzerinden tüm Amazon müşterilerine ulaşacak.

Amazon Gülümseten Kasım kampanyası dahilinde gerçekleştirilecek gösterilere katılım şartları ile ilgili detaylara bu linkten ulaşabilirsiniz.

You may also like