Etiketler

Amazon Türkiye’nin 1 Kasım’da başlayan ve 30 Kasım’a kadar sürecek geleneksel alışveriş etkinliği “Gülümseten Kasım” kampanyası tüm kategorilerde popüler markaların sezonun olmazsa olmaz ürünlerini indirimlerle sunarken anne ve bebeklerin de yüzlerini cazip fırsatlar ile gülümsetmeye devam ediyor.

İSTANBUL, 18.11.2022 – Amazon.com.tr kasım ayı boyunca sürecek alışveriş etkinliği “Gülümseten Kasım” ile elektronikten modaya, ev yaşam ürünlerinden spor ürünlerine kadar birçok kategorideki indirimlerin yanı sıra anne ve bebek ürünlerindeki cazip indirimleriyle de müşterilerin yüzünü gülümsetiyor.

Anneler hem kendileri hem de bebekleri için ihtiyaç duyacakları tüm ürünlere, Amazon Türkiye’nin hafta içi her gün yenilenen flaş fırsatlarından faydalanarak buradan erişebiliyor. Amazon’un “Gülümseten Kasım” kampanyası kapsamında sunduğu tüm fırsatlara ise buradan ulaşılabiliyor.

Amazon Türkiye sadece ürünlerle değil komedi şovları ile de müşterilerine alışveriş ve eğlencenin bir arada olduğu renkli bir ay yaşatıyor. “Gülümseten Kasım” kampanyası boyunca Amazon.com.tr müşterileri, ünlü komedyenlerin Zorlu PSM’de gerçekleşen seçili stand-up gösterileri için kontenjanlarla sınırlı biletleri Prime üyeliğinin de aylık ücreti olan, sadece 7,90 TL karşılığında satın alma şansı yakaladı. Gülümseten Kasım kampanyası kapsamında düzenlenen komedi etkinliklerinde, şimdiye kadar sevilen komedyenler Baturay Özdemir ve Kaan Sekban sahne aldı. 70’i aşkın stand-up sanatçısını bünyesinde barındıran TuzBiber Komedi Grubu da sürpriz 6’lı konseptiyle 25 Kasım’da Zorlu PSM’de gerçekleştirilecek son komedi etkinliğinde sahne alacak.

You may also like