Etiketler

Doğanın gücü ve güzelliğini My Beautiful Garden Koleksiyonu ile hatırlatan Atelier Rebul, hayranlık uyandıran bahçesini yeni ev kokusu ‘Wild Berries’ ile daha da büyütüyor. Orman meyvelerinin lezzetli kokusu ile tanışmaya hazır mısınız?

Atelier Rebul’ün mis kokulu bahçelerin, benzersiz ve yemyeşil doğanın büyüleyici kokularını %100 el yapımı “stoneware” seramikler eşliğinde bir araya getirdiği My Beautiful Garden Koleksiyonu, yeni üyesi Wild Berries ile yaşam alanlarına benzersiz bir dokunuş yapmaya devam ediyor. Hem de bu kez ormanın derinliklerinden özenle toplanmış taptaze ve sulu yaban meyveleriyle… Yaban çileklerinin lezzetli kokusu şimdi şehre geliyor. İşte Atelier Rebul Wild Berries!

Mum ve çubuklu oda kokusu olarak karşımıza çıkan Wild Berries, yalın ve lüks tasarımıyla, hissettirdikleriyle evleri adeta süslüyor, son dokunuşu yapıyor. Meyvemsi, çiçeksi bir kokuyla evinizi dekore etmeye hazır mısınız?

Taze toplanmış yabani meyvelerin tarifsiz güzellikteki yeşil yapraklarla ve güllerle sarmalandığı, nemli toprağın ve sardunyanın narin notalarıyla harmanlandığı Wild Berries, Atelier Rebul ile yaşam alanınızın tam ortasında. Kırmızı meyveler ve siyah frenk üzümü üst notalarıyla açılan; ferahlatıcı limon dokunuşuyla tamamlanarak ağız sulandıran bir kombinasyonla şaşırtan bu koku, orta notalarında sizi gül, sardunya ve mügeyle buluşturuyor. Alt notalarında ise, sizi günlük hayatın koşuşturmacasından uzaklaştıracak ve zihninizi hafifletecek Guaiac ağacı, yosun ve misk bulunuyor.

Özüne saygı duyan, doğa dostu koleksiyon

Dış ambalajı %100 geri dönüştürülmüş kağıttan üretilen Wild Berries’in her biri el yapımı olan özel seramik ambalajları, doğanın kendisi gibi doğal formlara sahip; bazen pürüzlü bazen de birbirinden farklı. Doğa dostu Wild Berries’in bir başka özelliği de çubuklu oda kokusunun tekrar doluma uygun olması. Koleksiyonda yer alan 450 ml. cam “refill” şişe sayesinde, çubuklu oda kokunuz bittiğinde, kendi seramik ambalajınızı yeniden doldurabilirsiniz. Böylelikle, satın aldığınız Wild Berries çubuklu oda kokusu ile bir ambalajı defalarca kullanabilir ve doğaya bıraktığınız atıkları azaltabilirsiniz. Seramik mum ve çubuklu oda kokusu ambalajlarını tamamen kullandığınızda, ambalajları bitkileriniz için saksıya dönüştürebilir ve kendi büyülü bahçenizi oluşturabilirsiniz.

Wild Berries Mum Fiyat (650 gr): 950 TL

Wild Berries Çubuklu Oda Kokusu Fiyat (450 ml): 1200 TL

Wild Berries Çubuklu Oda Kokusu Refill Fiyat (450 ml): 700 TL

You may also like