Etiketler

Samsung Electronics, bugün, Berlin’de gerçekleştirilen tüketici elektroniği fuarı IFA 2023’te Dijital İnvertör Isı Pompası teknolojisine sahip yeni BESPOKE AI™ Combo Kurutmalı Çamaşır Makinesi’ni tanıttı. Çamaşırları yıkayıcıdan kurutucuya aktarma zahmetini ortadan kaldıran model, tüm çamaşır yükünü tek adımda tamamlıyor. 25 kg’lık büyük yıkama kapasitesini 13 kg’lık ısı pompalı kurutma kapasitesiyle birleştiriyor ve tüketicilere daha fazla esneklik sunan akıllı fonksiyonlarla geliyor.

Samsung Electronics Dijital Aletler Birimi Başkan Yardımcısı ve Müşteri Deneyimi Ekibi Başkanı Junhwa Lee yeni modelle ilgili şunları söyledi: “Samsung’un Dijital İnvertör Isı Pompası teknolojisine sahip ilk BESPOKE AI™ Combo Kurutmalı Çamaşır Makinesi, sorunsuz çamaşır yükü aktarımı sağlayarak çamaşır yıkamayı çok daha kolaylaştırırken aynı zamanda yerden de tasarruf sağlıyor. Çamaşır yıkama deneyimi artık daha keyifli ve daha kolay hale gelirken SmartThings Energy’deki[1] Yapay Zeka Enerji Modu da enerji tasarrufu sağlıyor.”

Yeni BESPOKE AI™ Combo Kurutmalı Çamaşır Makinesi ile Yerden Tasarruf Edin
Bütün bir çamaşır yıkama programını tek makinede tamamlayabilen Yeni BESPOKE AI™ Combo Kurutmalı Çamaşır Makinesi, kurulu iki makineden daha az yer kapladığından kullanıcıların evlerinde yerden tasarruf etmesini sağlıyor. Yaşam alanından daha fazla faydalanmayı hedefleyen tüketiciler, tasarruf ettikleri alanı diğer kullanımlar için değerlendirebiliyor. BESPOKE ürünlerinin sade ve düz tasarımı, evin iç mekanıyla olduğu gibi diğer cihaz ve mobilyalarla da uyumlu.

Çamaşır Yıkamayı Kolaylaştırın
Modelin özellikleri ve çamaşır yıkama programları, kullanıcılara daha zengin ve kesintisiz bir deneyim sunmak için tasarlandı. Tüketiciler makineyi çalıştırdıklarında, daha sezgisel bir şekilde kontrol edebiliyor ve geniş LCD ekran sayesinde yıkama ve kurutma süreçlerini kolayca seçebiliyor. Ekranda ayrıca, program sonunda kullanıcıların başvurabileceği yol gösterici bilgiler de sunuluyor.

AI Wash[2] özelliği sayesinde BESPOKE AI™ Combo Kurutmalı Çamaşır Makinesi, her yükteki kumaşların ağırlığını ve yumuşaklığını[3] algılıyor; kullanılacak su ve deterjan miktarını optimize etmek için, su bulanıklığına dayanarak, çamaşırların kirlilik seviyesini tespit ediyor. BESPOKE AI™ Combo Kurutmalı Çamaşır Makinesi, bu bilgileri kullanarak en iyi sonuçları hızlı ve verimli bir şekilde elde etmek için ıslatma, durulama ve sıkma sürelerini devamlı ayarlıyor.

Otomatik ve Akıllı Özelliklerden faydalanın
Samsung, kullanıcıların makinelerini verimli bir şekilde yönetmesine destek olmak için gelişmiş teknolojiler kullanıyor. Örneğin, programlar tamamlandığında kapak otomatik olarak açılıyor, böylece kullanıcılar çamaşırları daha az eforla çıkarabiliyor. Ayrıca makine, tamburun içine temiz hava alırken nemli havayı ve ısıyı dışarı atıyor. Kurutma kalitesini etkili bir şekilde sağlayan Isı Eşanjörü Otomatik Temizleme Sistemine sahip makine, akıllı enerji tasarrufu sunan SmartThings Energy’deki[4] AI Enerji Modunu da destekliyor.

You may also like