Etiketler

Zengin içeriğinde yer alan papatya, biberiye, lavanta ve kalendula yağlarıyla birlikte A ve E vitaminleri ve çok özel bir etken madde olan PurCellin Oil™’i barındıran Bio-Oil Cilt Bakım Yağı, cildin denizden, havuzdan ve güneşten kaybettiği nemi geri kazanmasına yardımcı olarak yumuşacık ve pürüzsüz bir cilde kavuşmayı sağlıyor.

Yaz mevsiminde cildi sağlıklı tutmak için cilt bakımı rutini uygulamak önemlidir. Etkisi klinik çalışmalarla kanıtlanan Bio-Oil Cilt Bakım Yağı, yaz mevsiminde de ihtiyacınız olan cilt bakımını sunuyor.

Hafif yapısı sayesinde yağlı bir his bırakmadan, cilt tarafından hızlı bir şekilde emilen Bio-Oil, kırışıklık ve leke görünümünü azaltıyor. Günlük banyo/duş rutini, sabun ve su kullanımı ile nemini kaybeden cildi yağlandırmadan nemlendiren Bio-Oil, cilde pürüzsüz ve aydınlık bir görünüm kazandırıyor.

Formülünde yer alan papatya, biberiye, lavanta ve kalendula yağlarıyla birlikte A ve E vitaminlerinin yanı sıra çok özel bir etken madde olan PurCellin Oil™’i bulunan Bio-Oil’in günde iki kez kullanılması öneriliyor.

Sadece yüz için değil vücudunuz için de kullanabileceğiniz Bio-Oil, nemini kaybden karın, göğüs, bel, kalça, bacak gibi bölgelerde de rahatlıkla kullanılabiliyor.

Siz de cildinizin en çok neme ihtiyaç duyduğu bu yaz günlerinde Bio-Oil ile cildinizin nem dengesini koruyun. Cildinizin parlak, pürüzsüz ve aydınlık görüntüsünün keyfini çıkarın.

You may also like