Etiketler

Yeni global kampanyası “Like a Bosch” ile daha eğlenceli ve genç bir iletişim dili oluşturan Bosch Ev Aletleri, Türkiye iletişimi için de bu doğrultuda hareket ederek son dönemin en sevilen çiftlerinden Öykü Karayel ve Can Bonomo’yu kampanya yüzü olarak belirledi. Global slogan ise “Tam bi’ Bosch” olarak lokalize edildi.

Kampanyanın ilk filminde; Bosch i-DOS çamaşır makinesinin üstün özellikleri, Öykü Karayel ve Can Bonomo’nun mükemmel uyumu ve tabii Can Bonomo’nun seslendirdiği “Tam bi’ Bosch” şarkısıyla anlatılıyor.

Bosch i-DOS çamaşır makinesi; çamaşırın ağırlığı, türü ve kirlilik miktarına göre tam gerektiği kadar deterjan ve su kullanıyor. Üstelik her yıkamada 10 litre su, %38 deterjan ve enerji tasarrufu sağlayarak Bosch Ev Aletleri’nin duyarlılığını gözler önüne seriyor.

Medina Turgul DDB’nin kreatif süreçlerini üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Walky Talky oturuyor.

Sorumlu marka kimliği ile sahiplendiği ‘evde eşit iş paylaşımı’ yolculuğunda evin tüm bireylerinin tam anlamıyla hayatı bölüştükleri bir dünyaya eşlik eden Bosch Ev Aletleri, yeni kampanyasında da bu mesajı vermeyi unutmuyor. Herkesin rahatça kullanabilmesi için tasarlanan üstün teknolojileriyle, evlerde eşit iş paylaşımına katkı sağlamaya ve yaşam kalitesini artırmaya devam ediyor.

Reklamveren: Bosch Ev Aletleri
Reklamveren Temsilcisi: Özlem Koçdar, Mine Soner Temurtaş, Bahar Ezgi Uysal, Merve Taş, Zeynep Begüm Çelik
Reklam Ajansı: Medina Turgul DDB
Yönetici Kreatif Direktör: Ertuğ Tuğalan
Kreatif Direktör: Hakan Bıçakcı
Kreatif Grup Liderleri: Selin Saygın Dayıoğlu, Cihan Metin Üstek
Kreatif Ekip: Gizem Kuşçu, Emine Kartal, Mert Güler, Tolga Postacı, Neslihan Kermen, Göknil Kenar, Tansu Çakmak, Gizay Samancı, Dilara Aktuğ, Can Yalçın
Marka Ekibi: Elifsu Tufan, Emel Cansu Özdemir, Özlem Karaca
Yönetici Strateji Direktörü: Berkant Avcı
Stratejik Planlama Ekibi: Ozan Karaman, Aybüke Uysal, Ceren Altınörs
Yönetici Ajans Prodüktörü: Gülengül Soytürk
Ajans Prodüktörleri: Ümit Bak, Baran Saraç, Zeynep Tanyeli
Yapım Şirketi: Octopus Film
Yönetmenler: Walky Talky
Post Prodüksiyon: ABT
Fotoğraf Şirketi: PPR
Fotoğrafçı: Fırat Meriç

You may also like