Etiketler

Hayatı kolaylaştıran çözümleriyle evin her alanında “Oh be Profilo Varmış, Oh be İyi ki Almışız” dedirten Profilo, 8 ve 9 kg kapasiteli Profilo Kurutma Makineleri seçenekleri ve ürün özellikleriyle her mevsimde dağ gibi kurumayı bekleyen çamaşırlarınızı tertemiz kurutarak hayatınızı kolaylaştırır.

Profilo Kurutma Makineleri ile çamaşırlarınız hızlıca en iyi şekilde kururken, sinebilecek kötü kokular ve yapışabilecek tozlar engellenmiş olur. Evinizi, kurumayı bekleyen çamaşırların oluşturduğu nemden kurtarır.

Alerjik veya bebekler gibi hassas bünyeler için ise çamaşırların daha sağlıklı kurumasını sağlar.

Ütü Derdine Oh be Dedirtiyor!

Profilo Kurutma Makinelerinin Ütü Destek özelliği sayesinde ütü ihtiyacınız azalırken, kurumuş ve kırışık çamaşırlarınız doğal buhar teknolojisi sayesinde kolayca yumuşar, bazı giysileriniz giyilmeye hazır hale gelir. Üstelik Ütü Destek özelliğinin buharı sayesinde hava kaynaklı kötü kokular da azalır.

Daha az enerjiyle çamaşırlarınız yıpranmadan yumuşacık kurusun

Nem sensörü sayesinde her aşamada nem ve ısı kontrolü yaparak kurutma süresini otomatik ayarlar. Bu sayede daha az enerji harcarken çamaşırlarınızı yıpranmaya karşı korur. Zaman sensörüyle de kurutma sırasındaki nem oranına bağlı olarak program süresini günceller. Çamaşırlarınızı daima uygun ve gereken sürede etkili bir şekilde kurutur.

Özel tamburlarının kumaş koruyucu iç yapısı ve kırışıklık önleyici özelliği ile çamaşırlarınız nazikçe kurur ve yumuşacık çıkar.

You may also like