Etiketler

Can Sigorta ve Reasürans Brokerliği çalışanları, 6 Kasım’da gerçekleşen 44’üncü İstanbul Maratonu’nda adımlarını TEMA Vakfı’na destek olmak üzere attı.

1983 yılından bu yana büyüyen tecrübesi ve sunduğu çözümlerle sektörün en güvenilir ve öncü firmaları arasında yer alan Can Sigorta ve Reasürans Brokerliği, dünyada kıtalararası koşulan ilk yarış olan ve bu yıl 44’üncüsü düzenlenen İstanbul Maratonu’nda TEMA Vakfı’nın destekçisi oldu. Şirket çalışanlarından oluşan koşu takımı TEMA Vakfı’nın Ağaç Kardeşliği projesine destek vermek üzere koştu.

“Sürdürülebilir bir dünya için sorumluluklarımız var”
Can Sigorta ve Reasürans Brokerliği Yönetim Kurulu Başkanı Meral Sürücü Toraman, “Bu yıl maratonda adımlarımızı TEMA Vakfı için attık. Projeyi destekleyerek Ağaç Kardeşliği’nin bir parçası olan herkese teşekkür ederiz. Sürdürülebilir bir dünya için hepimizin üzerine düşen önemli sorumluluklar olduğuna inanıyoruz. Her zaman doğaya saygılı, doğayı koruyan ve bu kapsamda projelere imza atan bir şirket olduk. TEMA ile de uzun yıllara dayanan bir iş birliğimiz var. Geçtiğimiz yıl Gaziantep Almalı’da TEMA vakfı aracılığıyla 110 bin fidanlık bir Hatıra Ormanı hayata geçirdik. Önümüzdeki süreçte de desteklerimize devam edeceğiz” dedi.

Can Sigorta ve Reasürans Brokerliği hakkında 
Can Sigorta ve Reasürans Brokerliği, 1983 yılında “Sürücü Sigorta” ismiyle Turan Sürücü tarafından kurulmuştur. Can Brokerlik 90 kişilik uzman kadrosuyla müşterilerine; sigorta danışmanlığı, risk tespiti ve analizi, risk analizine göre fiyat araştırması, fiyat rekabeti esas alınarak teklif oluşturulması ve sunumu, kabul edilen işlemlerin poliçe işlemleri takibi ve poliçelendirme sonrası hizmetler sunmaktadır. www.canbrokerlik.com

You may also like