Etiketler

BASIN BÜLTENİ

Türkiye’de “her şey dahil” konseptinin öncülerinden Club & Hotel Letoonia’da 22 Nisan’da Aromaterapi Mum Yapım Atölyesi gerçekleşecek. Nurish Atölye’nin kurucusu Nur Çoban’ın rehberliğinde düzenlenen atölyede katılımcılar kendi mumlarını hazırlayacak, aromaterapi ve mumun tarihçesi hakkında bilgi sahibi olacaklar.

Yenilikçi tatil anlayışıyla her sezonda ziyaretçileri için güncel ve premium deneyimler geliştiren Club & Hotel Letoonia, 2023 yılının ilk etkinliğini Aromaterapi Mum Yapım Atölyesi ile başlatıyor. Genç kadın girişimci, Nurish Atölye’nin kurucusu Nur Çoban’ın gerçekleştireceği atölye, 22 Nisan’da 15.00-17.00 saatleri arasında misafirlerini bekliyor.

Katılımcılar seçtikleri kokularla mumlarını hazırlayacak

Her sezona yeni bir tempo ve heyecanla başlayarak misafirlerine özel deneyimler yaşatmayı amaçlayan Club & Hotel Letoonia’da düzenlenen Aromaterapi Mum Yapım Atölyesi’nin ilk yarım saatinde, aromaterapiye giriş konulu kısa bir anlatı olacak ve mumun tarihçesine değinilecek. Sonrasında ise katılımcılar, onlara verilecek cam kavanozlar içerisine kendi seçtikleri kokularla kendi mumlarını hazırlayıp, süslemesini yapacaklar. Atölyede doğal uçucu yağlar ile yüzde 100 doğal soya mumu ve ahşap fitiller kullanılacak.

Atölyenin detaylarına 444 0 280 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.

You may also like