Etiketler

Şıklık ve konfor denilince akla gelen ilk adres olan Divarese, şıklığı ve ışıltıyı bir araya getiren koleksiyonuyla yine göz dolduruyor. Yılbaşı partilerinden özel buluşmalara; her anı daha özel kılan tasarımlar, şık ve zarif detayları ile kusursuz kombinler vadediyor.
Kadın koleksiyonunda, yılbaşı gecesine özel, zarif stilettolar, ince topuklu sandaletler ve bootieler adeta her adımınızda bir yıldız gibi parlamanızı sağlıyor. Farklı kalıplar ve tasarım topuklar, kadınların ışıltılı ve şık görünümlerine eşlik edecek alternatifler sunuyor. Parlak taşlı ayakkabı ve çantalar, özel renk tonlarıyla gece şıklığınızın vazgeçilmez parçaları olmaya aday.
Yılbaşı şıklığı için; erkek koleksiyonunda deri ve rugan ayakkabılar, farklı renk ve doku seçenekleriyle alışveriş listelerine ekleniyor.

Yılbaşı öncesi sevdiklerime ne alabilirim diye düşünenler için Divarese, birbirinden keyifli aksesuarları ve alternatif hediye seçenekleri ile tüm beklentileri karşılıyor.

Yeni yıla özel ayakkabı, çanta ve aksesuar koleksiyonuyla tanışmak ve sevdiklerinize hediye alternatifi olabilecek tasarımları incelemek için Divarese mağazaları ve divarese.com.tr ‘ye davetlisiniz.

You may also like