Etiketler

Dockers®’ın İlkbahar/Yaz 2023 kampanyası Live Original, aralarında NBA oyuncusu Jordan Poole, profesyonel kaykaycı Lil Dre, profesyonel BMX sporcusu Matthias Dandois ve dünya çapında daha nice iham verici ve özgün ismin buluştuğu kadrosuyla karşınızda.

Özgünlük tesadüf değildir; satın alınamaz veya miras bırakılamaz. Aksine özgünlük, içten gelir. Bu yüzden de her insan kendi özgün, orijinal yanını keşfederek ortaya çıkarma potansiyeline sahiptir. Dockers® Crew’ın Avrupa ve ABD’deki en yeni üyeleri NBA Oyuncusu Jordan Poole, profesyonel kaykaycı Lil Dre, profesyonel BMX sporcusu Matthias Dandois, aktivist sörfçü Maud Le Car ve daha fazlasının yer aldığı heyecan verici yeni Dockers® 2023 kampanyası “Live Original”ın arkasındaki ruh da tam olarak bu.
Dockers®’ın yeni ‘Live Original’ kampanyası, markanın anavatanı San Francisco, California’ya özgü fikir ve insanlardan aldığı ilhamla orijinal olmanın anahtarının bir şeyi ilk defa başarmak olmadığını göstermenin bir yolu olarak ortaya çıktı. Aksine Dockers® için orijinallik, neyi nasıl yaptığınız ile ilgili bir kavram. Tıpkı klasik khaki pantolonu alıp günlük tarzın vazgeçilmezi haline getiren bir marka olmak gibi. Aynı zamanda ‘Live Original’, California ruhunun merkezinde yer alan iyimserlik, özgünlük ve yaratıcılığın da eşsiz karışımından yararlanan bir hikaye.
Dockers®, ‘Live Original’ için markaya aşina isimlerin yanında yeni isimler ile de bir araya gelerek hayata orijinal yaklaşımlarıyla tanınan yeni bir ekip oluşturdu.
● Lil Dre – profesyonel kaykaycı, model, müzisyen ve ABD’nin en yeni Dockers® elçisi. San Francisco sokaklarında kaykay yapmaktan San Francisco merkezli Dockers®’ın elçisi olmaya uzanan hikayesinin altında ise tıpkı Dockers® manifestosu gibi hayata karşı orijinal ve pişmanlıklara yer vermeyen yaklaşımı ile kaykaya olan tutkusu yatıyor.
● Jordan Poole – Dockers®’ın ABD’deki elçisi ve profesyonel NBA oyuncusu. Sahada ve saha dışında gerçek bir yıldız olan Jordan, kimliği ve stiliyle Dockers® enerjisini tüm hayatına yansıtıyor. Jordan kendisini rahat, yaratıcı ve anda yaşayan biri olarak tanımlıyor. Konu görünüşüne geldiğinde ise tercihini gösteriş yerine incelikten yana kullanıyor.
● Matthias Dandois – 9 kez dünya şampiyonluğu ile BMX flatland’in en iyilerinden. Aynı zamanda kreatif ruhuyla uzun süredir Dockers® Avrupa elçilerinin arasında yer alıyor.
● Maud Le Car – Profesyonel sörfçü, çevre aktivisti ve sanatçı Maud Le Car, taşıdığı özgün ve yaratıcı ruh ile Dockers® Avrupa marka elçiliğini sürdürüyor.
● Johny Salido – Meksikalı profesyonel atlet/freerider Johny Salido Dockers®’ın Latin Amerika’daki en yeni elçisi. Bu ortaklığın kökleri, zamansız stile duyulan ortak sevgiye ve bisiklet kullanarak düzene meydan okumaya dayanıyor.
● Tatiana Ringsby, namıdiğer Tatchi – Sanatçı Tatchi, Dockers®’ın ABD’li partneri, özgün sesini yaratıcı ruhu ile ‘Live Original’ kampanyasına taşıyor.
Dockers®; Maya Angelou, Carlos Santana ve Levi Strauss gibi orijinal seslere ev sahipliği yapan, her şeyin başladığı şehri bir de bu özgün ruhlu insanların gözünden görmek için ekibe iki gün boyunca kaykay kayarken, bisiklet sürerken ve San Francisco’nun bilinmeyenlerini keşfederken eşlik etti. Bu heyecan verici deneyim boyunca Dockers®, elçilerinden her birinin San Francisco’nun mirasıyla etkileşime girdiğini görme ve hayata karşı orijinal yaklaşımlarını tanıma fırsatı buldu.
Dockers®, ‘Live Original’ı daha az tercih edilen yolun daha çok cesaret gerektirdiğinin de farkındalığıyla hazırladı ve bu yüzden de orijinal karakteriyle içindeki sesi takip edince neler başarılabileceğinin mümkün olduğunu gösteren isimlerle bir araya geldi. Dockers®, hayata karşı benzersiz yaklaşımınıza güvendiğinizde ve kendi yolunu çizmeye başladığınızda neler olabileceğini göstermenin bir yolu olarak ‘Live Original’ kampanyasını sunuyor..
Dockers® ‘Live Original’ kampanyası, 3 Nisan 2023 Pazartesi günü başlıyor.

You may also like