Etiketler

Sportif şık giyimle eş anlamlı bir dünya markası ve Casual Friday akımının öncüsü Dockers® insanların diledikleri gibi giyinmelerine öncülük ediyor. Bu yaklaşım günümüzde ise her zamankinden dahada anlamlı. Erkek giyiminde yeni bir ‘cool’ tarza yönelen Dockers®, #DockersCrew ekibinin yeni üyeleri profesyonel BMX bisikletçileri Bora Altıntaş ve Ahmet Samet Erdem ile profesyonel kaykaycı Berke Dikişcioğlu ile mükemmel bir uyum yakaladı. Bu ekibin bir araya gelmesinde özgünlük ve arzu yaratma, yaratıcılık ve iyimserlik gibi ortak değerlerin paylaşılması önemli bir kriter oldu. Dolayısıyla #DockersCrew’ün yeni üyeleri ile bu heyecan verici projede bir araya gelmekten dolayı büyük bir heyecan duyuyoruz.
Bu alandaki ilk iş birliğimiz aslında dünya rekoru sahibi şampiyon ve flatland BMX efsanesi Matthias Dandois’nın Dockers® markasının yeni Avrupa elçisi olmasıyla başladı. Çok yakın zamanda ise “Street of California Cool” hikayemizi Avrupa’da anlatmaya devam etmek için de profesyonel kaykaycılar Danny Leon ve Izaïdy Cabral De Pina’yı iki yeni yetenek olarak #DockersCrew ekibine dahil oldu.
Biz nerede olursak olalım hem marka ruhu hem de ürünlerimizin ne denli çok yönlü olduğunu gösterme kararlılığımızı sürdürürken Bora, Ahmet ve Berke de Türkiye’de bu konudaki kararlılığımızın öncüleri olacaklar. #DockersCrew
Dockers® İstanbul sokaklarında ne yapıyor?
Yeni #DockersCrew ekibi mükemmel yeteneklerini chino pantolonlarla sergilerken bir yandan da Dockers® logosunu yerleştirdikleri her yerde en zorlu hareketlerini göstermek için birbirlerine meydan okuyacak. Her lokasyonda sporculardan biri logoyu yerleştiriyor, diğeri ise en zor hareketi gösteriyor. Ancak burada amaç sadece en iyi hareketleri değil aynı zamanda Dockers® ile mükemmel bir uyum içinde olduklarını da göstermek. Neden mi? Çünkü kaliteli ve uzun süreli giysilere ihtiyaç duyan bu sporcular için mükemmel bir kombinasyon olan yüksek kalite, esneklik ve stili bir arada sunuyoruz.
Zaten bir efsane statüsünde bulunan chino pantolonlar dünya çapında bisikletçilerin ve kaykaycıların favori parçalarından. Bu nedenle chino pantolonun yaratıcısı ve uzmanı olarak Bora, Ahmet ve Berke ile çıktığımız bu yolculuktan gurur duyuyoruz.

Dockers® hakkında
Dockers® chino pantolonun yaratıcısı ve uzmanı olarak ofis giyimine konfor ve hava katarken özgün bir yaşam tarzını da tanımlıyor. San Francisco’da (California, ABD) üretilen bu Amerikan klasiği, hem yaşamı hem iş hayatını kolaylaştıran üstün kaliteli orijinal ürünler sunuyor. Dockers®, erkeklerin önemli etkinliklerin dışında da iyi giyinmelerini sağlarken karşılarına çıkacak her fırsatı değerlendirmeleri için özgüven kazandırıyor. Başka bir deyişle, modern yaşama yönelik olarak en iyi chino pantolonları ve stilleri sunmak için güncellenen marka, müşterilerinin güvenini kazanıyor. Dockers®, 1986’dan bu yana her ortama uygun sportif şık stilleri daha fazla konfor ve çok yönlülükle sunuyor. Chino denince ilk akla gelen marka olan Dockers®, çeşitli fit ve stillere sahip düşünceli tasarımlarını sunarken her adımda çevresel etkisini azaltmaya odaklı sürdürülebilirlik yaklaşımıyla inovasyonlar geliştirmeye devam ediyor.

You may also like