Etiketler

!

Amazon Türkiye’nin 13 Kasım’da başlayan ve 30 Kasım’a kadar sürecek geleneksel alışveriş etkinliği “Gülümseten Kasım Fırsatları” alışveriş etkinliği, evleri ve mutfakları güzelleştirecek cazip fırsatları ile de müşterilerin yüzünü gülümsetiyor. Amazon müşterileri, kasım ayının sonuna kadar tüm kategorilerde popüler markalara ve sezonun olmazsa olmaz ürünlerinin yanı sıra, ev ve mutfak kategorisindeki ürünlere de muhteşem indirimlere erişme fırsatından faydalanıyor.

İSTANBUL, 21.11.2023 – Amazon.com.tr kasım ayı sonuna kadar sürecek alışveriş etkinliği “Gülümseten Kasım Fırsatları” ile oyuncaktan elektroniğe, modadan ofis ürünlerine kadar birçok kategorideki indirimlerin yanı sıra ev ve mutfak ürünlerindeki cazip indirimleriyle de müşterilerin yüzünü gülümsetiyor.

Gülümseten Kasım Fırsatları boyunca sunulacak mutfak ve ev ürünleri indirimlerinden bazıları;
Karaca Setleri
Philips Ev Aletleri
Tefal Ürünleri
Grundig Küçük Ev Aletleri
Zwilling Ev ve Mutfak Aletleri
Cosori Air Fryer
Kütahya Porselen Ürünleri
Arzum Mutfak Ürünleri

12 veya 6 aya varan taksit kolaylığı
“Gülümseten Kasım Fırsatları” sadece büyük indirimler sunmakla kalmıyor ayrıca tüketicilerin alışverişlerini en iyi avantajlarla yapabilmesini de sağlıyor. Kasım aynının sonuna kadar müşteriler, seçili ürünlerde kredi kartlarına 12 aya varan ve yasal taksit kısıtlaması olmayan tüm ürünlerde peşin fiyatına 6 aya varan taksit imkanından faydalanabilecek.

Prime üyelerini daha fazla ayrıcalık bekliyor
“Gülümseten Kasım Fırsatları” kampanyasında Prime üyeleri tüm kampanyalarda olduğu gibi kendilerine sunulan ayrıcalıklarla Amazon’un yaşattığı deneyimin keyfini katlayarak çıkarıyor. Amazon’un müşterilerine alışveriş ve eğlencenin en iyisini sunduğu üyelik programı Prime, Türkiye’deki alışveriş ve eğlence severlerin ayda sadece 39 TL’ye sahip olabileceği müthiş avantajlar sunuyor. Amazon Prime üyeleri herhangi bir sepet tutarı gözetmeksizin hızlı ve ücretsiz teslimat seçeneklerinin keyfini çıkarıyor. Ayrıca kendilerine özel ek indirimlerden de faydalanan Prime üyeleri aynı zamanda Çok Al & Az Öde ile 250 TL ve üzeri alışverişlerde sepette yüzde 10 indirim kazanıyor. Üstelik “Gülümseten Kasım Fırsatları” boyunca Amazon.com.tr ve Amazon mobil uygulamasından satın alınan, satıcısı ve göndericisi Amazon.com.tr olan seçili ürünlerin fiyatı 30 Kasım tarihine kadar düşerse aradaki fark hediye kartı olarak Prime üyelerin Amazon hesabına tanımlanıyor. Bunların yanı sıra Amazon Prime üyeleri, üyelikleriyle birlikte gelen Prime Video ile aralarında popüler Amazon Originals içeriklerinin de bulunduğu geniş bir içerik seçkisini ek ücret ödemeden Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleriyle primevideo.com ya da tablet, akıllı telefon ve akıllı TV’lerindeki Prime Video uygulaması aracılığıyla izleyebiliyor. Prime Gaming ile de tüm Prime üyeleri piyasanın önde gelen oyunlarında oyun içi ayrıcalıklar, her ay yenilenen ücretsiz oyunlar ve Twitch.tv’de sevdikleri bir yayıncıya aylık abonelik hakkıyla bütünsel bir oyun deneyiminin keyfini çıkarabiliyor.

Henüz Prime üyesi değilseniz www.amazon.com.tr/prime adresinden hemen üye olup “Gülümseten Kasım Fırsatları” etkinliğinde Prime ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

You may also like