Etiketler

Kış boyunca sanki yataktan hiç çıkmamış gibi hissettirecek botlar mı, pofuduk ve her kombine muhteşem uyum sağlayacak atkılar mı, şıklığınızdan ödün vermeden her şeyi sığdırabileceğiniz kocaman çantalar mı? Bu kış alışveriş listenizde hangisi varsa Flufié’de onu bulabileceksiniz.

Flufié, son zamanların en büyük trendi rahatlık ile, kadınların vazgeçilmezi şıklığı buluşturan tasarımlarıyla birbirinden özel ürün seçkisi sunuyor. Tüy kadar hafif yapısıyla adımlarınızı özgürleştirirken, su itici özelliği ve nefes alabilen yapısını bir kez hissedince tüm kış kombinlerinizi Flufié yastık botlara göre şekillendirmek isteyeceksiniz. Her görünüme kusursuz eşlik eden Flufié tasarımları sayesinde artık çabasız şıklık ve olağanüstü rahatlığa kavuşabileceksiniz. Bu kış kombinlerinizin tamamlayıcı parçası ise en soğuk günlerde bile sizi sıcacık tutacak Flufié atkılar ve şaşırtıcı hafifliğiyle Flufié çantalar olacak.

Bulutların Yumuşaklığından İlham Alan Yastık Botlar

Flufié yastık botlar; Jet Black, Sonic Silver, Khaki, Navy, Ghost White, Harvest Gold, Sand Beige ve Antique Red olmak üzere 8 farklı renk seçeneğiyle tüm kış her zamankinden daha özgür olmanızı sağlayacak. Kullanılabilecek en doğal, sağlıklı, hafif ve uzun ömürlü dolgu malzemesi olan kaz tüyü, aynı zamanda sıcaklık değişimlerine karşı vücudu koruyor, ısı ve nem dengesi sağlıyor. Higroskopi özelliği sayesinde ortamdaki fazla nemi emen, kullanılmadığında geri bırakan kaz tüyü, ayaklarınızın her zaman sıcak ve kuru kalmasına yardımcı oluyor. Özellikle sonbahar ve kış aylarında kullanıma uygun olmasının yanı sıra tüm mevsimlerde kullanabileceğiniz şekilde tasarlanan Flufié yastık botların, şimdilik kadın ve çocuk numaraları satışa sunuluyor. Su itici ve nefes alan dış yüzeyi, tüm o kabarık dokusunun içinde sizin ve çocuğunuzun ayağını sabit, sıcak ve rahat tutan iç çorabı sayesinde soğuk havalarda üşüme derdine kesin çözüm getiriyor.

Pofuduk ve Geniş İç Hacmi Sizi Yanıltmasın

Günün her saati, tüm kombinlerinize anında uyum sağlayacak Flufié çantalar, 6 farklı renk seçeneği ve hafifliğiyle kullanıcılarını şaşırtıyor. Pofuduk dokusu ve geniş boyutları sayesinde günlük kullanımda tüm ihtiyaçlarınızı sığdırabileceğiniz Flufié yastık çantalar maksimum dayanıklılığı ve rahatlığı tümüyle hissedebilmeniz için uzun kol askısıyla birlikte tasarlandı.

İkonik Görünümüyle Flufié Atkılar Tamamlayıcınız Olacak

Hem kadınların hem de erkeklerin severek kullanacağı ikonik Flufié atkılar, tüm gün yastığınızla geziyormuşsunuz hissi yaratacak. Özgün ruhunuzu Flufié’nin modern çizgileriyle süslerken bütün kış üzerinizden çıkarmak istemeyeceksiniz. İster en şık kombininizle iş yerinize, ister hafta sonu arkadaşlarınızla kahve içmeye ya da kısa bir yürüyüşe gidiyor olun, Harvest Gold, Jet Black ve Khaki olmak üzere 3 farklı renk seçeneğiyle Flufié atkılar tamamlayıcınız olacak.

________________________________________
Flufié Hakkında:

66 yılı aşkın süredir ayakkabı üretimi yapan bir aile şirketinin yeni ve heyecan verici markası olan Flufié, 2021 yılında İstanbul’da kuruldu. Kış stilinizin konfor dozunu artırmak ve aynı zamanda zamansız bir parça olarak dört mevsim stilinize eşlik etmek için harekete geçen Flufié, şimdilik gerçek kaz tüyü yastık botları, yumuşacık çantaları ve atkılarıyla moda dünyasına adım atıyor. Flufié, gücünü 3 kuşaktır sürdürdüğü ustalık, titiz üretim ve kalite anlayışından alıyor. Serbest akışlı kesimi sayesinde yılın her mevsiminde kullanılabilecek çok yönlü bir tasarıma sahip olan Flufié, sadeliği konforla birleştirerek nesiller arası köprü olacak ürünler tasarlamayı amaçlıyor.

*Hayvan haklarına duyduğu saygı ve sosyal sorumluluk bilinci ile Flufié’nin EDFA ve IDFB’nin Türkiye’deki tek üyesi olan tedarikçisi, sadece besi amaçlı yetiştiricilik yapan, gıda sektörüne hizmet veren kaz çiftliklerinde yan ürün olarak elde edilen tüyleri kullanmaktadır. GRS Sertifikası olan Flufié, ürünlerinde kullandığı tüylerin önemli bir kısmını geri dönüştürülmüş kaz tüylerinden elde ediyor.

You may also like