Etiketler

Dünyayı keşfetmek isteyenler için özel tur rotaları oluşturan GitmekLazım.com, gezginleri Uzak Doğu kıyılarında benzersiz bir deneyimle buluşturacak. Tayland’ın tarihi ve doğası ile benzersiz şehirleri olan Pattaya, Phuket ve Bangkok’u kapsayan vizesiz ve Türk Hava Yolları’nın direkt uçuşu ile gerçekleştirilecek Uzak Doğu kıyısı turu 23 Nisan – 1 Mayıs tarihleri arasında.

Özel tur rotaları ve kalite standartları ile turizm sektörüne yeni bir bakış açısı getiren GitmekLazım.com, Güneydoğu Asya’nın ilgi çekici ülkelerinden birisi olan Tayland’da benzersiz bir deneyime davet ediyor. Ülkenin hem coğrafi hem de kültürel açıdan değerli şehirleri Pattaya, Phuket ve Bangkok’u kapsayan Uzak Doğu kıyıları rotası vizesiz ve Türk Hava Yolları’nın direkt uçuşu ile 23 Nisan – 1 Mayıs tarihlerinde gezginler tarafından keşfedilebilecek.

Pattaya’da başlayan heyecan verici bir yolculuk

GitmekLazım.com’da satışa sunulan Uzak Doğu kıyısı turları kapsamında belirlenen rota Pattaya’dan başlayacak. Fil Safarisi turu ve Alcazar Şov gibi unutulmaz etkinliklerin yanı sıra Mercan Adası turu ile tazeleyici bir seyahat deneyiminin yaşanabileceği Pattaya’da aynı zamanda bölgenin özel lezzetleri tadılabilecek.

Rota, gezginlerin berrak suları ve palmiyelerin çevrelediği temiz plajları ile keyifli vakit geçirebileceği Pattaya’nın ardından Phutek’e uzanacak. Her biri gerek doğal yapısı ve gerekse popüler kültürde de yer edinen Phi Phi Adaları, Maya Bay, James Bond Adası, Lawa Adası, Naka Adası, Panak ve Hong Adaları Phuket rotasında keşfedilecek.

Tayland’ın doğasının, plajlarının ve özel lezzetlerinin deneyimlendiği Pattaya-Phuket rotası ülkenin en büyük kenti ve başkenti olan Bangkok’a uzanacak. Uzak Doğu seyahati rotalarının vazgeçilmez durak noktalarından birisi olan Bangkok, kültürel açıdan eşsiz deneyimlerin yaşanacağı şehirler arasında yer alıyor. Ülkenin tarihini gözler önüne seren tarihi yapıların ve önemli lokasyonlarının görülebileceği Bangkok destinasyonunda aynı zamanda yerel pazarları ziyaret etmek, kentin eğlence anlayışına yakından tanıklık etmek mümkün olacak.

You may also like