Etiketler

Özgür ve yaratıcı tasarımlarıyla dikkat çeken Bad Bear’ın, mevsimin tüm dinamizm ve rahatlığını kesimlerine yansıtan yaz koleksiyonundaki deniz şortları, renkli ve özgün tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Bad Bear, hızlı kuruyan kumaşlardan üretilen deniz şortlarıyla asi ruhlu moda tutkunlarına konforlu bir sahil tarzı sunuyor.
Bilindik renk ve tasarımlara meydan okuyarak kendi stilini yaratan Bad Bear, bu asi ruhu yansıtmak isteyenler için rengarenk ve konforlu ürünlerden oluşan yaz koleksiyonunu modaseverlerle buluşturuyor. Yeni koleksiyonuyla bu sezon da dikkatleri üzerinde toplayan Bad Bear, şıklık çizgisinden vazgeçmeden konforu yakalamak isteyenlere, farklı ürün gruplarında renkli ve geniş bir ürün çeşitliliğiyle hitap ediyor.
Tasarımlarıyla kıyafetten öte özgür bir yaşam tarzını yansıtan Bad Bear, kadın erkek her yaştan modasevere, farklı imaj ve üstün kaliteyle birlikte rahatlığı da yaşatarak, yaz mevsimine renkli deniz şortlarıyla yeniden dokunuyor. Sokak modasının doğaya meydan okuyan tavrı Bad Bear’ın şort mayolarında deniz temalarıyla birleşirken, dalgaların asi ruhu da detaylara işleniyor.
Hareketli ve Canlı Renkler Yaza Damgasını Vuruyor
Yaz mevsiminin olmazsa olmaz deniz ve havuz keyfine renk katmak isteyenler, Bad Bear’ın deniz şortları yerine mavinin sınırsızlığına gösterişli renklerle eşlik ediyor. Farklı tarzlara göre pek çok renkte ürünler tasarlayan Bad Bear, bu koleksiyonunda yazın hareket ve canlılık katan renklerini moda tutkunlarının beğenisine sunarken; fuşya ve sarı gibi parlak renk seçenekleriyle sıradanlıktan uzaklaştırıyor.
Hızlı Kuruyan Kumaşlar, Kullanımda Kolaylık Sağlıyor
Bad Bear’ın eğlenceli yaz koleksiyonu, yazın bunaltıcı havasını asi bir esintiye dönüştürürken, hemen ıslanmayan ve hızlıkuruyan kumaşlardan üretilen deniz şortları, kullanım kolaylığı sağlıyor. Kumaş seçimlerinin uluslararası standartlarda olmasının yanı sıra tasarımlarda kullanılan baskı ve detayların da yüksek kalitede olması, asi moda markasını yaz koleksiyonuyla bir kez daha ön plana çıkarıyor.

Özel kumaş tercihi ve mevsimin sıcaklığına meydan okuyan renkli ürün yelpazesiyle Bad Bear’ın yaz koleksiyonu, moda tutkunlarını farklılıklarla dolu bir şıklığa davet ediyor. Deniz ve havuzda dahi asi ruhundan vazgeçmek istemeyenlerin tercihi olan keyifli deniz şortları, markanın 9 yıllık tecrübesi ve özeniyle tasarlanıyor. Gösterişli renklerin hakimiyetindeki deniz şortları, su tutmayan kumaş yapısı ve özgün detaylarıyla en iyi performansı gösteriyor.

Sokak modasının öncü markası Bad Bear’ın özgün tasarımları için mağazalarının yanı sıra www.badbear.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

You may also like