Etiketler

İsviçre saatçiliğinin mükemmeliyetçiliğini benimseyerek 40 yılı aşkın bir süredir özel saatlere imzasını atan Maurice Lacroix, yeni modelleriyle iddiasını bir kez daha ortaya koyuyor.

Dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla sunulan Maurice Lacroix’ın erkekler için tasarladığı Aikon Date serisinin yeni üyesi, güçlü duruşuyla öne çıkıyor. İsviçre saatçiliğinin kusursuz işçiliğini ve şıklığını yansıtan çelik saatin kadranı, sezonun trend rengi yeşil ile iddiasını bir kez daha ortaya koyuyor. Yalın çizgisiyle şıklıktan da ödün vermeyen saat, Aikon koleksiyonuna özgü altı kollu bezeliyle hareket kazanıyor.

Maurice Lacroix’ın kalıpları yıkmayı sevenlere hitap eden yeni koleksiyonu, okyanusların daha temiz olmasına da yardımcı oluyor. Okyanuslardan toplanan plastik atıkları, İsviçre kalitesinde saatlere dönüştüren devrim niteliğindeki teknoloji sayesinde ortaya çıkan bu iddialı tasarım, denizin mavisi ve temizliğini simgesi beyazı buluşturuyor. Yalın bir forma sahip saatin kadranında kullanılan balıksırtı desen ise tasarıma dinamizm katıyor.

Maurice Lacroix’nın göz alıcı saat koleksiyonları, Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde yer alıyor.

Ürün Bilgisi:
ML-AI1008SS002630-1
ML-AI2008BBB11300-0

Saat&Saat hakkında:
Temelleri 1971 yılında atılan Saat&Saat, 1994 yılından itibaren markalaşıp dünyaca ünlü markaların Türkiye’de distribütörlüğünü alarak müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteden asla taviz vermeyen, profesyonel bir yönetim anlayışla büyümesini sürdürdü. 2006 yılında perakende sektörüne adım atan Saat&Saat, 2016’da dünya markası Welder’in tüm haklarını satın aldı ve aynı yıl Wesse markasını da portföyüne ekledi. 2017’de Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans anlaşmasını yaptı. 2020 yılında ise JacquesPhilippe markasını kendi bünyesine katıp, U.S. Polo Assn. markasının da 34 ülkede üretim ve satış haklarını alarak global arenaya adım attı. 2021 yılında Milano X Change markasının da haklarını satın alan Saat&Saat; RaymondWeil,Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Gc, Michael Kors, Guess, Fossil, TommyHilfiger, Lacoste, Diesel, DKNY, Skagen gibi dünyaca ünlü 30’a yakın markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. 165 mağazası ve 600 bayisinin yanı sıra dünyaca ünlü saatleri www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden de saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini de sunan Saat&Saat, ayrıca sektörde ilk ve tek olan “tüm mağazalarda teknik servis” hizmetiyle markası ne olursa olsun tüm saatler için teknik destek sağlıyor.

You may also like