Etiketler

Jo Malone London Blossoms Koleksiyonu’ndaki özel kokularla bu Anneler Gününde de birbirinden güzel anılar yaratmanın tam zamanı. Her zaman en mutlu ve keyif dolu anlara eşlik eden Jo Malone London kokuları bu sevgi dolu günde de sizinle olacak. Sadece bir gün değil, her gün kutladığımız anneler için harika bir hediye alternatifi olan Jo Malone London’ın eşsiz Blossoms kokular ile bu Anneler Gününde de onları sevginiz ve hediyenizle şımartın!

Bahar havasının ılık dokunuşlarıyla şehirlerin canlanmaya başlayan sokakları ve kış mevsiminin dinginliği, yerini heyecanla beklenen sıcacık akşamlara bırakırken Sardunyalar çiçek açar. Güneşin ısıttığı Akdeniz şehirlerindeki bahar coşkusundan ilham alarak tasarlanan ve sınırlı sayıda üretilen kokulardan oluşan yeni Blossoms Koleksiyonu sizi bambaşka bir yolculuğa çıkaracak.

Akdeniz sahillerindeki tesadüfi bir keşiften ilham alınarak yaratılmış, sıcacık çiçeksi bir koku olan Sea Daffodil güneşli günlerin berraklığını anımsatırken, ylang ylang notalarının ışıltısını, vanilya sıcaklığını ve sandal ağacı özlerini ortaya çıkıyor.

Bitter Mandarin, Akdeniz’de geçen bahar akşamlarının kaygısız havasının ruhunu yansıtıyor. İtalyan sokakları, narenciye ağaçları ile süslenirken turunçgil aromalı buz dolu bardakların sesi ile çınlıyor. Mandalina notaları, cazibeli sıcak amber notası ve bir tutam orris ile büyülü bir harmoni yakalıyor.

Duyuları cezbeden Silk Blossom, cologne ve diffuser versiyonlarıyla yeniden sevenleriyle buluşuyor ve koleksiyondaki diğer Orange Blossom Hair Mist ve Nectarine Blossom & Honey Diffuser kokularına eşlik ederek bu seriyi tamamlıyor. Hair Mist seçeneği ise saça sağlıklı bir parlaklık kazandırmaya yardımcı olmak için doğal argan yağı ve pro vitamin B5 ile formüle edilirken; diffuser, havaya eğlenceli, meyvemsi bir koku vermek üzere tasarlandı.

Tüm koleksiyon:

SEA DAFFODIL COLOGNE (50ml) ₺1.105

SEA DAFFODIL COLOGNE (100ml) ₺1.575

MANDARIN COLOGNE (50ml) ₺1.105

MANDARIN COLOGNE (100ml) ₺1.575

SILK BLOSSOM COLOGNE (50ml) ₺1.105

SILK BLOSSOM COLOGNE (100ml) ₺1.575

ORANGE BLOSSOM HAIR MIST (30ml) ₺585

SILK BLOSSOM DIFFUSER (165 ml) ₺1.115

NB&H DIFFUSER BLOSSOMS (165ml) ₺1.115

You may also like