Etiketler

İnovatif ürünleriyle hayatı kolaylaştıran Bingo, ürün kategorisine yeni eklediği Bingo Giysi Şampuanı sayesinde kıyafetlere uzun ömürlü bir bakım ve parlaklık vadediyor.

Bingo Giysi Şampuanı kendinize gösterdiğiniz özeni, giysilerinize de göstermenize olanak sağlarken kıyafetlerinizin ilk günkü gibi korunmasına yardımcı oluyor. Bingo Giysi Şampuanı’nın keratin ve micellar içeren formülü, giysilerinize bakım yapıyor, yıpranmalara karşı ise koruma sağlıyor. Bu özel ürün sevdiğiniz giysileri sık sık giymekten, çok hareket etmekten, sürekli yıkamaktan ve kurutmaktan endişe etmemenizi destekliyor.

Farklı renk ve kumaşlardaki giysiler için ayrı deterjanlar almaya son!
Tüm renk ve kumaşlarda kullanıma uygun olan Bingo Giysi Şampuanı, tüketiciler için farklı renk ve kumaştaki kıyafetler için birden fazla deterjan alma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Bingo Giysi Şampuanı, iki farklı koku ve üç boy seçeneğiyle tüketicilerle buluşuyor. ‘Arındırıcı Etki’, ve ‘Canlandırıcı Etki’, çeşitleriyle raflarda yerini alan ürünün 2, 3 ve 4 litrelik seçenekleri bulunuyor.

Bakım kategorisine yenilik getiren Bingo Giysi Şampuanı, “kendimi sevdiğim kadar kıyafetlerimi de seviyorum” diyenler için ideal bir seçenek sunuyor.

You may also like