Etiketler

Fransız dermokozmetik ve ilaç şirketi Pierre Fabre çatısında yer alan Klorane, yüksek doğal içerikli formülleriyle dikkat çeken ürünlerine bir yenisini daha ekliyor. Klorane’in geliştirdiği Yulaf Sütü İçerikli Ultra Hassas Kuru Şampuan detoks etkisiyle yüzde 92* oranında daha temiz saçlar yaratıyor.
Saçını tazelemeye vakit bulamayan veya yağlı görünümü azaltmak için çözüm arayanlara Klorane’in geliştirdiği Yulaf Sütü İçerikli Ultra Hassas Kuru Şampuan anında etki edecek bir çözüm sunuyor. İçeriğindeki yumuşatıcı yulaf sütü, yüzde 100 doğal yağ emici pudra ve ultra emici tozların eşsiz kombinasyonu ile sağlıklı saçların sırrı olan Klorane Yulaf Sütü İçerikli Ultra Hassas Kuru Şampuan, saç derisinin gözeneklerini tıkamadan saçları anında canlandırıyor.
Temiz ve yeni yıkanmış gibi görünen saçlara ulaşmayı sağlayan Klorane Yulaf Sütü İçerikli Ultra Hassas Kuru Şampuan, hacim veren ve yapılandırma etkisiyle uygulama sonrasında beyaz pudralı bir görüntü bırakmıyor ve yağı gözle görülür derecede azaltıyor.
Çalışmalarını suyu korumaya ve toprakların kurumasına karşı mücadeleye adayan, bitki mirasının korunması ve tanıtımında önemli rol oynayan Klorane Botanical Foundation vakfı tarafından da desteklenen Yulaf Sütü İçerikli Ultra Hassas Kuru Şampuan, kuru formülü sayesinde su israfı yapmadan saç temizliği sağlıyor.
Klorane Yulaf Sütü İçerikli Ultra Hassas Kuru Şampuan, sülfat ve paraben gibi cilt üzerinde zararlı etkisi olduğu bilinen maddeleri içermiyor.
Uygulama aşamasında, en iyi sonucu alabilmek için saçlarınızı parçalara ayırarak ve saçı fırçalarken ürünü uygulamanız öneriliyor. Fırçalama işlemi sıcak fönle birlikte yapılmalı ve şekil verdikten sonra da sabitlemek için soğuk hava uygulayarak şekillendirdiğiniz saçınızı daha uzun süre kullanma imkanınız oluyor.

You may also like