Etiketler

YENİ Lifting Firming Serum, La Mer’in cilt hafızasından aldığı ilhamı, doğa, bilişsel sağlık ve bilimin gücüyle bir araya getirerek inovasyonel bir cilt bakımı için tasarlandı. Cilt hafızasını yeniden canlandırarak genç, dolgun ve parlak bir görünüme kavuşturmak üzere tasarlanan Lifting Firming Serum, cilt elastikiyetinin mekanik hafızasını uyandırır ve altı mikro bölgeye odaklanarak sıkılık, yoğunluk, hacim ve gençlik dengesini yenilemeye yardımcı olur.

Denizin iyileştirici gücü ve okyanusun olağanüstü hafızasından ilham alan uzmanlar, La Mer’in Max Huber Araştırma Laboratuvarları’nda, cildin temel enerjisini kullanarak canlandırma ve yenilenmesini destekleme yeteneğini keşfetmek üzere bir yolculuğa çıktı. Yenileyici iksir, YENİ Lifting Firming Serum içindeki sıkılaştırıcı etkin maddelerle sinerji halinde çalışarak gençleşmiş bir cilt görünümü sunar ve canlanmayı yeniden tanımlar.

YENİ YAPILANDIRICI FERMENTE FORMÜL
Makro düzeyde cildi sıkılaştırmak için etkili bir fermantasyon sürecine maruz kalan serum, maksimum seviyede dolgunluk ve yoğunlukla birlikte cilt yüzeyinin derinlemesine nemlendirilmesi için alglar ve düşük molekül ağırlıklı hyaluronik asit ile formüle edilmiştir. Ayrıca, bu etkili fermantasyon süreci, kolajen üretimini desteklerken, cilde dolgunluk sağlayan nemlendirme özelliği ile de çizgi görünümünü dengelemeye yardımcı olur.

YENİ SİSTEM
Fluid Framework Teknolojisi ile tasarlanan serum, içeriğindeki kırmızı yosunla etkili bir şekilde cilt görünümünü canlandırır ve sıkılığını yenileyerek dolgunluk verir. Bu çığır açan teknoloji, optimize edilmiş cilt görünümü sunarken dokusu ile işlevini sorunsuz bir şekilde birleştirir.

DAHA SIKI VE LIFTING ETKİLİ BİR GÖRÜNÜM
La Mer, ürün geliştirme süreçleri boyunca dermatologlar ve plastik cerrahlar ile birlikte çalışarak yüz yapısını inceledi ve “V” olarak adlandırılan gençlik üçgeni kavramını ortaya çıkardı. Lifting Firming Serum, yaşlandıkça tersine dönen bu üçgen şekli hedef alarak ciltteki değişimin ortaya çıktığı belirgin elmacık kemikleri, gergin yanaklar ve iyi tanımlanmış bir çene hattı gibi temel genç yüz özelliklerine odaklanıyor. Alın, kaş, yanaklar, nazolabial kıvrımlar, çene hattı ve boyun dahil olmak üzere altı temel yapı bölgesine gözle görülür şekilde etki eder ve sıkılaşmış bir görünüm elde etmesine yardımcı olur.

Cilt canlılığı ve elastikiyeti yedi gün içinde yenilenmeye başlar; cildi etkili bir şekilde aydınlatarak en iyi haline geri dönüştürürken adeta “zamanda geriye döndüren” bir etki sağlar.

Lüks ve taze bir bakım deneyimi sunan Lifting Firming Serum’un ipeksi dokusu hızla emilir ve cilde derinlemesine nüfuz eder. Yüksek performanslı etkili formül, eşsiz duyusal bir deneyimle birleşerek cilt görünümünü canlandırır ve dönüştürür. Bireylerin cildinin en yüksek potansiyeline ulaşmasını sağlama amacıyla yola çıkan bu yenilikçi formül, yenilenmiş ve dengeli bir cilt görünümü geri kazandırarak içeriden gelen güzellikle ışıldayan bir etki sağlar.

İYİLEŞTİRİCİ MİRASIMIZ
Mucize İksir™, La Mer’in kalbinde yer almaktadır. Hassasiyet ve özenle tasarlanan imza niteliğindeki gençlik yenileyici fermentasyon ürünü, cildin yenilenmesi ve iyileşmesi için temel enerji kaynağı sunar. Bugün bile, La Mer bilim insanları cildin nasıl beslendiği konusunda yeni keşifler yapmaya devam etmektedir. Mucize İksir, cilt için hayal edebileceğimizden çok daha fazlasını yapar.

LIFTING FIRMING SERUM 15 ML // ₺4.350
THE LIFTING FIRMING SERUM 30ML/1FLOZ // ₺8.490
THE LIFTING FIRMING SERUM 75ML/2.5FLOZ // ₺16.250

You may also like