Etiketler

2018’de Levi’s® Vintage Clothing, Albert Einstein’ın ünlü Levi’s® Menlo Cossack ceketinin bir yeniden tasarımını satışa sundu. Efsanevi bilim insanı tarafından ilk olarak 1930’ların ortalarında satın alınan orijinal kahverengi deri ceket, Amerika Birleşik Devletleri’nin ilk yıllarıyla özdeşleşti, hatta onun üzerinde Time dergisinin kapağında bile göründü. Kopyası olarak piyasaya sürülen ceket o kadar büyük bir başarı sağladı ki, Levi’s® Vintage Clothing bir yıl sonra siyah deri bir versiyonunu piyasaya sürdü. Ve şimdi, Sonbahar/Kış 2022 için Levi’s® Vintage Clothing, ikonik Einstein ceketinin kadın versiyonunu duyurmanın heyecanını yaşıyor.

Yumuşak bir kahverengi tonunda üretilen Levi’s® Vintage Clothing Kadın Einstein ceketi, aslıyla aynı unsurların tümünü barındımakta ancak daha kısa bir gövdeye ve daha feminen bir kesime sahip. Aynı zamanda, 2018’de üretilen versiyonunda olduğu gibi, Levi’s® tarafından müzayedede satın alınan Einstein’ın ceketinin orijinaline bir selam niteliğinde, müzayede bayrağına benzer bir bayrağa sahip özel bir Einstein ceket kutusunda geliyor. Bayrak pembe tonlarında gelirken, hem kutu hem de içindeki kağıt mendil, baştan aşağı pembe ruj öpücük izleriyle sunuluyor.

“Oscar Wilde’ın Paris’teki mezarından ilham aldım, mezarını ziyaret eden turistlerin bıraktığı gerçek ruj öpücükleriyle yıllarca kaplıydı. Gerçekten çok güzeldi.” Paul O’Neill, Levi’s® Made & Crafted ve Levi’s® Vintage Clothing Baş Tasarımcısı, Levi’s Strauss & Co.

Levi’s® Vintage Clothing’in şimdiye kadar piyasaya sürdüğü en popüler ceketlerden birinin mükemmel kadınsı güncellemesi.

Levi’s® Vintage Clothing Hakkında:
Amerikan iş giyiminin ruhunu ve mirasını sadık bir şekilde yakalayan Levi’s® Vintage Clothing, geçmiş dönemlerin kalıplarını, kumaşlarını ve ayrıntılarını yeniden üretmektedir. Kaynak materyalimiz kendi arşivimizdir ve ilham kaynağımız, Levi’s® Markasının son 140 yıldır donattığı çalışkan kadın ve erkeklerdir. Sezonluk koleksiyonlarımız, ikonik yeniden üretimlerimiz ve özel edisyonlarımızla, değerli tarihimizi yeniden yaşıyoruz ve bizim kadar bu konuya takıntılı, seçici uzmanlara zamansız ürünler sunuyoruz.

San Francisco’daki genel merkezimizin derinliklerindeki bir kasada güvenli bir şekilde korunan, geçmişi 1873 yılına kadar uzanan 20.000’den fazla nadir ve benzersiz Levi’s® giysi ve eser örneğinden oluşan bir arşiv bulunmaktadır. Eşit sıcaklıkta tutulan ve ağartılmamış pamukla sarılmış olan bu narin örnekler Levi’s® tarihçileri tarafından özenle korunmaktadır ve tamamen tasarımcılarımızın kullanımına ayrılmıştır. Ekibimiz her sezon, beyaz eldivenli ellerle arşivleri karıştırarak, geçmişimizin sırlarını ortaya çıkarıyor ve ardından onları, o zamanki kadar taze, aslına sadık reprodüksiyonlarla dünyaya geri getiriyor.

Levi Strauss & Co. Hakkında:
Levi Strauss & Co., dünyanın en büyük markalı giyim şirketlerinden biridir ve kot giyimde dünya lideridir. Şirket, Levi’s®, Dockers®, Signature by Levi Strauss & Co.™ ve Denizen® markaları altında erkek, kadın ve çocuklar için kot pantolon, günlük giyim ve ilgili aksesuarları tasarlıyor ve pazarlıyor. Ürünleri 110’dan fazla ülkede ve dünya çapında zincir perakendeciler, büyük mağazalar, çevrimiçi siteler ve yaklaşık 3.000 perakende mağaza ve mağaza içi mağazadan oluşan küresel ayak izi kombinasyonu aracılığıyla satılmaktadır. Levi Straus & Co.’nun 2018 mali yılı net gelirinin 5,6 milyar dolar olduğu bildirildi. Daha fazla bilgi için http://levistrauss.com adresini ziyaret ediniz.

You may also like