Etiketler

Balıkesir Edremit’te temelleri atılan Lissiya Farm, doğal şekilde üretilen zeytinyağı, reçel, bal gibi pek çok ürününü Türkiye dışında Avrupa ve Orta Doğu ülkelerindeki sofralara da ulaştırıyor. Lissiya Farm Kurucusu ve Genel Müdürü Sinan Uğur Yılmaz, “Ne yediğini bilmenin dünyadaki herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Amazon desteğiyle yakın bir zamanda ürünlerimiz birçok ülkenin yanı sıra Almanya’da da ulaşılabilir olacak” dedi.

İSTANBUL, 24.11.2022 – Her eve doğal ve katkısız ürünleri ulaştırma hedefiyle 2019’da kurulan Lissiya Farm, 2023’te Türkiye’deki büyümesini artırırken yurt dışında da sofralara ürünlerini taşımak için çalışmalarını hızlandırdı. Hâlihazırda Avrupa ve Orta Doğu pazarlarına ürün sunan marka, ocak ayından itibaren Amazon üzerinden Almanya’da da ürünlerini tüketiciye sunmaya başlayacak.

Lissiya Farm, bu adımları atarken e-ticaretin getirilerinden faydalanıyor. Kuruluşunun ardından hızla kendi online mağazasını hayata geçiren marka, Amazon.com.tr üzerinden yaptığı satışlarla da geniş kitlelere ürünlerini ulaştırıyor.

"Doğal ve katkısız ürünler sunmak temel prensibimiz"
Hedeflerinin doğal ve katkısız gıda ürünlerini her eve ulaştırmak olduğunu vurgulayan Lissiya Farm Kurucusu ve Genel Müdürü Sinan Uğur Yılmaz, “Ne yediğini bilmenin herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Tamamen taze ve doğal ürünlerimizin hepsi kendine özel bölgelerde yetişiyor. Zeytinyağı, granola, bal, reçel, nar ekşisi gibi doğal şekilde üretilmiş gıda ürünlerini tüketiciye sunuyoruz. Burada vurgulamak isterim ki ürünlerimiz pestisit, koruyucu ve katkı maddesi bulundurmuyor. Doğal ve katkısız ürünler sunmayı kuruluşumuzdan beri temel prensip olarak belirledik.” dedi.

“E-ticaretin gücünü kullanarak Almanya’ya da açılacağız”
Türkiye ve yurt dışındaki müşterilerinin Amazon.com.tr’de yer alan mağazaları üzerinden ürünlerine kolaylıkla ulaşarak satın alabildiklerini de söyleyen Yılmaz, “Bizim için online dünyanın sunduğu kolaylıklar ve avantajlar oldukça önemli ve müşterilerimizin de arzu ettikleri ürünlere en kolay ve hızlı şekilde ulaşmayı önemsediklerini biliyoruz. Amazon.com.tr, firmamızın kuruluşu ardından bizim için ürünlerimizi tüketiciye ulaştırma noktasında oldukça önemli bir kanal haline geldi. Özellikle uygun fiyatlı gönderim seçeneği, hızlı kargolama gibi hem bizim hem de müşterilerimiz için süreci oldukça hızlandıran Amazon Lojistik (FBA), bu noktada inanılmaz bir destek sundu diyebilirim. E-ticaret sayesinde ülkemizdeki müşterilerimizin yanı sıra yurt dışındaki müşterilerimize de ürünlerimizi sunmaya başladık ve bu konuyla ilgili çalışmalarımızı hızlandırdık. Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinden özellikle bal, zeytinyağı ve %100 nar ekşisi ürünlerimize çokça talep alıyoruz. Bu talebe yanıt vermek için azimle çalışıyoruz. Ocak 2023’te ise Amazon iş birliğimiz sayesinde e-ticaretin gücünü kullanarak Almanya’daki müşterilerimize de ürünlerimizi sunmaya başlayacağız. Buradan aldığımız güçle yurt dışına özel birkaç farklı ürün çalışma fikrimiz de var” şeklinde konuştu.

You may also like