Etiketler

Türkiye’de erkek giyimin deneyimli markalarından Lufian’ın, “Zirvenin Mükemmeliği” konsepti ile hazırladığı 2023-2024 Sonbahar / Kış koleksiyonu mağazalarda yerini aldı. Lufian’ın doğadan aldığı ilhamla tasarladığı koleksiyon; sofistike ve enerjik renk alternatifleri ile her hava koşulunda ve her ortamda mükemmeliğin zirvesinde olmayı vadediyor.
Lufian, 2023-2024 Sonbahar / Kış Koleksiyonunu müşterilerinin beğenisine sundu. Doğanın muhteşem güzelliklerinden alınan ilhamla tasarlanan koleksiyonda; doğanın enerjisiyle harmanlanmış Tommy kaz tüylü montlar geniş renk skalası ile gardropları renklendirirken, yumuşacık dokusuyla öne çıkan trikolar, gömlekler ve eşofmanlar ise rahatlıkla şıklığı birleştiriyor.
Konfor ve kaliteyi bir arada sunuyor
Lufian, 2023-2024 Sonbahar / Kış koleksiyonu ile hem şıklığı hem de sıcaklığı bir arada arayanlara eşsiz alternatifler sunuyor. Her tarza ve ihtiyaca uygun eşofmanlardan gömleklere kadar birçok ürünü bir arada kullanıcılar ile buluşturan Lufian, çeşitlilik, kalite ve tasarımı dolaplara taşıyor. Her hava koşulunda, her ortamda mükemmelliğin zirvesinde olmak için ideal seçenekleri bulunan Lufian; Tommy montları ile hem fonksiyonel hem de estetik bir kullanım sunarken, waterproof teknolojisi ile ürettiği uzun montları ile ise ani yağmur ve kar yağışlarına karşı koruma sağlıyor. Yumuşak dokusu ve sade tasarımı ile dikkat çeken eşofmanlar, gömlekler ve trikolar ile davetlerden spora, alışverişten ofis ortamına kadar her yere uyum sağlayan 2023-2024 Sonbahar / Kış koleksiyonu, kullanıcılara sadece bir giyim deneyimi değil, aynı zamanda konfor ve kalitenin mükemmel birlikteliğini sunuyor.
Kampanya çekimleri Baksi Müzesi’nde gerçekleştirildi
Yeni sezon koleksiyonunun kampanya çekimini Bayburt’un Bayraktar Köyü’nde kurulu Baksi Müzesi’nde gerçekleştiren Lufian, tasarımlarını doğanın muhteşem güzellikleri ile buluşturarak koleksiyonun doğal güzelliklerle ne kadar uyumlu olduğunu gözler önüne serdi.

You may also like