Etiketler

Türkiye’de “her şey dahil” konseptindeki ilk 5 yıldızlı otel ve tatil köyleri arasında yer alan Club & Hotel Letoonia, 2023 sezonunda da misafirlerine özel deneyimler sunmaya hazırlanıyor. Doğayla iç içe 165 bin m2’lik özel bir yarımadada yer alan tesis 2 km uzunluğundaki sahil şeridi ve üç özel koyu ile tatil deneyimini yeni bir boyuta taşımak isteyenlerin tercihi oluyor.

1989 yılında, Fethiye yakınlarındaki Letoon antik kendinden ismini alarak kurulan Club & Hotel Letoonia, 2023 sezonuna her sezon olduğu gibi yenilenen bir konseptle giriş yapıyor. Misafirlerinin her yeni sezonda beğenisini toplayan ve deneyim odaklı bir tatil yaklaşımıyla premium standartlar sunan Club Hotel & Letoonia, 2 km uzunluğundaki sahil şeridi ve üç özel koyuyla bir kez daha huzur, konfor ve lüksü bir arada sunmak üzere 7 Nisan Cuma günü sezona merhaba diyecek.

Klasik tatil anlayışının ötesine geçerek 2023 sezonunda da misafirlerine özel deneyimler sunmaya hazırlandıklarını ifade eden Club & Hotel Letoonia’nın Genel Müdürü Bozkurt Atilla, “Türkiye’nin en özel doğal bölgelerinden birinde yer alan Club & Hotel Letoonia’nın sahip olduğu potansiyeli her zaman bir adım daha ileri taşımayı hedefliyoruz. Misafirlerimizin tesisimize giriş yaptığı ilk andan itibaren klasik bir tatil deneyiminin ötesine geçerek tamamen benzersiz ve özel anılarla buradan ayrılıyor olmasını istiyoruz. Bu nedenle de her sezonda yenileniyor, turizm Ar-Ge’sinin izini sürerek standartlarımızı sürekli olarak daha yukarı taşımaya çalışıyoruz.”

Unutulmaz anılar ve büyüleyici deneyimlerle özel bir tatil

Premium standartlarda tasarlanmış bungalovları, doğayla iç içe atmosferi, farklı zevklere hitap eden mutfakları ve sunduğu deneyim odaklı aktivitelerle yenilikçi bir tatil konseptinin benimsendiği Club & Hotel Letoonia, 2023 sezonuna tamamen tazelenmiş olarak giriş yapıyor. Club & Hotel Letoonia ziyaretçileri tatilleri boyunca bir kez daha deniz, güneş ve muhteşem doğanın tadını çıkaracak ve ayrıca ilgi alanlarına göre yoga, seramik atölyesi, batik boyama, boks, su sporları gibi farklı etkinliklere katılarak unutulmaz deneyimlere ortak olacaklar.

Misafirleri için her zaman en iyiyi ve en unutulmaz olanı sunuyor olmak için sürekli olarak çalıştıklarını ifade eden Bozkurt Atilla, “Bizim için Club & Hotel Letoonia’nın sahip olduğu tüm güzelliklerin yanında ziyaretçilerimiz için değerli bir anıya dönüşecek deneyimleri sunuyor olmak oldukça önemli. Bu nedenle de her defasında en iyi ve en unutulmaz olanın peşinde çalışarak yenileniyoruz ve gelişiyoruz. Buna ek olarak, her zaman olduğu gibi Club & Hotel Letoonia’da yaşanan deneyimlerin, misafirlerimizin yanlarında taşıyabilecekleri bir anıya dönüştürmeyi hedefliyoruz. Böylelikle burada yaşanan mutlulukların yılın her zamanı anımsanmasını sağlıyoruz.” dedi.

You may also like