Etiketler

Maurice Lacroix, saat tutkunlarına özel bir hediye sunmaya hazırlanıyor. Sadece 500 adetle sınırlı üretimi bulunan Pontos S Diver Limited Edition model, özel otomatik saat mükemmel işçilik ve benzersiz özelliklerle dikkat çekiyor.

Maurice Lacroix, sadece 500 adetle sınırlı olan bu özel sürümü, kendini özel hissetmek isteyenlerin vazgeçilmesi oluyor. Otomatik bir mekanizma ile çalışan yeni tasarım saat hassas ve güvenilir bir zaman ölçümü sunuyor. 38 saatlik rezerv kapasitesi, günlük kullanım için yeterli güç imkanı sunuyor. Safir kristal cam ve çift taraflı yansıtmaz özelliği ile ekranı her açıdan net görmenizi sağlayan bu özel tasarım; 42 mm’lik bronz kasası ve kilitli tepe ayrıtınısı ile bakışları üzerine çekiyor.

Lacivert rengi ile saatin estetik açıdan çarpıcı bir parçası haline gelen kadranı, sarı altın kaplama, fosforlu akrep-yelkovan ve indeksler, saate lüks bir parlaklık katarken 30ATM su geçirmezlik seviyesi ile dayanıklılığını ortaya koyuyor. Saate eşlik eden deri ve silikon kayış ise rahatlık ve tarzı bir arada buluşturuyor.

Maurice Lacroix’ın göz alıcı saat koleksiyonlarına Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ürün Bilgisi: PT6248-BRZ0B-430-4

You may also like