Etiketler

‘Simple is Beautiful’ (Yalın Güzeldir) felsefesini uluslararası tasarımcıların koleksiyonlarıyla buluşturan Şişecam’ın global tasarım markası NUDE’un birbirinden özel tasarımları ile siz de evinize renk katabilirsiniz.

Mist vazolar, büyülü görünümüyle evinizin havasını değiştirecek…
Dış yüzeyindeki dalga efekti ile optik bir illüzyon yaratan Mist vazolar, renk yansımaları ile içinde bulunduğu ortama büyülü bir görünüm kazandırıyor. Dergilik olarak da kullanılabilen ve üç farklı boy seçeneği olan Tamer Nakışçı imzalı vazolar, dekorasyon tutkunlarının kurtarıcısı oluyor. İçinde bulunan objeye gizemli bir hava katan bu dekoratif koleksiyon, renkleriyle evinize enerji katacak.
Nest koleksiyonu evinizin neşesini artıracak…
Pentagon Design tarafından tasarlanan Nest saklama kutuları, minimalist görünümüyle ev dekorasyonunuzun tamamlayıcısı oluyor. Dekoratif tasarımının yanı sıra, iki farklı boy alternatifi ve geniş renk yelpazesiyle Nest koleksiyonu, evinizde saklamak istediğiniz eşyalarınız için de kullanılabiliyor.
Zarif tasarımlarıyla Beret, tam evinize göre!
Dünyaca ünlü Alman tasarımcı Sebastian Herkner’in NUDE için tasarladığı, üç farklı boy seçeneğine sahip saklama kaselerinden oluşan Beret koleksiyonu, Fransızların ünlü şapkası “Beret”ten ilham alıyor.
Her sezona uyum sağlayan karamel, amber, kobalt, petrol yeşili renk seçenekleri ve üç farklı boy alternatifiyle Beret koleksiyonu evinize sofistike bir hava katıyor. Yumuşak renklere sahip alt hazneleri ise pirinç kapaklarla buluşarak sade ve şık bir görünüm sağlıyor.

Ecrin koleksiyonunun eşsiz tasarımına hayran kalacaksınız…
Alman tasarımcı Sebastian Herkner tarafından tasarlanan NUDE Ecrin koleksiyonu, Kuzey İtalya’daki Ritten Peribacaları’ndan ilham alıyor. Kristal camdan, el imalatı üretilen saklama kutularının her biri; Ritten kaya formlarına gönderme yapan sağlam görünümlü tabanları, kıvrımlı profilleri ve renkli kapaklarıyla dikkat çekiyor. Petrol yeşili, kırmızı, karamel ve amber renklerinde pop-up kapaklarla bütünleşen Ecrin saklama kutuları, neşeli görünümleriyle evinizin enerjisini yükseltecek.
Renklerin muhteşem uyumu Layers ile evinizde…
Defne Koz’un NUDE için tasarladığı Layers vazo koleksiyonu bir arada kullanıldığında, renkleri ve ışık kırılımlarını, bulunduğu mekana yayarak gerçek bir görsel şölen sunuyor. Çeşitli yarı saydam formların üst üste gelmesi üzerine kurgulanmış tasarım fikrini esas alan cam vazo koleksiyonu, bulunduğu ortama farklı bir boyut kazandırıyor. Layers koleksiyonu üç farklı formuyla, beyaz, gri, mavi, amber, altın ve platin renk seçeneklerinden oluşuyor. Layers vazolarla siz de evinizin dekorasyonuna yeni renkler katabilirsiniz.

NUDE koleksiyonlarına Paşabahçe Mağazaları ve nudeglass.com’dan ulaşılabilirsiniz.

Camın en yalın hali: ‘NUDE’
Dünyanın ikinci en büyük cam ev eşyası üreticisi Şişecam Topluluğu’nun global tasarım markası NUDE, dünya prömiyerini 2014 yılında Maison Objet Paris’te yaptı. Ardından Milano ve Frankfurt’taki uluslararası fuarlarda boy gösterdi ve büyük beğeni topladı. Tüm koleksiyonlarını “Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesi ile tasarlayan NUDE; Ron Arad, Nigel Coates, Joe Doucet, Pentagon Design, Tomas Kral, Mikko Laakkonen, Tamer Nakışçı, Erdem Akan ve Ali Bakova’nın da aralarında olduğu dünyanın saygın tasarımcıları ile çalışıyor. Her koleksiyonunda cam teknolojisi ve işçiliğindeki hünerle tasarım yetkinliğini birleştiren NUDE markası, kullanıcıların tutku ve zevklerini en estetik biçimde yansıtan, duyumlarını artıran yaratıcı koleksiyonlar içeriyor.
NUDE tasarımları Türkiye’de Paşabahçe Mağazaları’nda satılıyor. Global ölçekte ise Neiman Marcus, Saks Fifth Avenue, Nordstrom, WallpaperSTORE*, MOMA(Francisco, New York, Tokyo ), Bloomingdale’s, John Lewis, Fenwick, AMARA Living, La Rinascente Milan, satış noktaları arasında yer alıyor. Nudeglass.com ile de dünyanın yüz yirmi ülkesine satış yapılıyor.

You may also like