Etiketler

Koleksiyonlarında yer alan özgün tasarımlarıyla bulunduğu her ortama zarafet katan NUDE, her zevke hitap eden ürünleri ve modern dokunuşlarıyla özel yaz buluşmalarında fark yaratmaya devam ediyor. Yazın vazgeçilmezi serinleten mocktailler, NUDE bardaklarda göz alıcı sunumlara dönüşüyor.

“Simple is Beautiful (Yalın Güzeldir)” felsefesini uluslararası tasarımcıların ona özel tasarladıkları koleksiyonlarıyla buluşturan Şişecam’ın global tasarım markası NUDE, sıcak yaz davetlerinde hazırlayacağınız serinleten içecekleri, birbirinden şık sunumlar ile buluşturuyor. Özellikle NUDE’un titizlikle tasarlanan Hepburn, Savage ve Big Top Koleksiyonları’ndaki bardaklar ve kadehler içecek deneyimine modern ve özgün bir yorum getiriyor.
Kullanıcıların tutku ve zevklerini estetik biçimde yansıtabilecekleri ürünler sunan NUDE, her koleksiyonunda cam el imalatındaki hünerini, tasarımın yetkin isimlerinin çizgileriyle birleştiriyor. Hem işlevselliğiyle hem de benzerlerinden ayrılan duruşuyla NUDE, eşsiz ürünlere imza atıyor.
Son yıllarda oldukça popüler olan mocktailler, klasik kokteyllere rakip olmaktan ziyade, miksoloji kültüründe yerini almaya başladı. Sıcak bir yaz akşamında herkesin keyifle serinleyeceği birer Mocktail bir de NUDE tasarımlarıyla sunulursa, ne dersiniz? Her damak zevkine uygun bir tarifi ve onunla eşleşen NUDE kadehini aşağıda sizlere sunduk. Elbette NUDE ürünlerini kullanırken ne kadar yaratıcı olacağınız size ve zevklerinize göre değişebilir. O yüzden hem Mocktail hem de onu sunacağınız NUDE tasarımını seçerken cesur olmanızı özellikle tavsiye ederiz.
Ekşi tatların buluştuğu, ferahlatan lezzeti ile vazgeçilmeziniz olacak bu özel lezzeti NUDE Hepburn kadehlerinizde servis edebilirsiniz.
Malzemeleri:
• 50 ml nar suyu⁠
• 20 ml taze sıkılmış limon suyu⁠
• 10 ml bal şurubu⁠
• Üzeri için mürverli soda

Hazırlanışı:
Nar suyu, limon suyu ve bal şurubunu shakerınızda iyice çalkalayın. Üzerine mürverli soda ekleyin. NUDE Hepburn kadehlerinde veya dilerseniz başka bir NUDE tasarımında dilediğiniz meyveler ile süsleyerek servis edebilirsiniz.

NUDE koleksiyonlarına nudeglass.com ve Paşabahçe Mağazaları’ndan ulaşabilirsiniz.
Camın en yalın hali: ‘NUDE’
Dünyanın ikinci en büyük cam ev eşyası üreticisi Şişecam Topluluğu’nun global tasarım markası NUDE, dünya prömiyerini 2014 yılında Maison Objet Paris’te yaptı. Ardından Milano ve Frankfurt’taki uluslararası fuarlarda boy gösterdi ve büyük beğeni topladı. Tüm koleksiyonlarını “Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesi ile tasarlayan NUDE; Ron Arad, Nigel Coates, Joe Doucet, Pentagon Design, Tomas Kral, Mikko Laakkonen, Tamer Nakışçı, Erdem Akan ve Ali Bakova’nın da aralarında olduğu dünyanın saygın tasarımcıları ile çalışıyor. Her koleksiyonunda cam teknolojisi ve işçiliğindeki hünerle tasarım yetkinliğini birleştiren NUDE markası, kullanıcıların tutku ve zevklerini en estetik biçimde yansıtan, duyumlarını artıran yaratıcı koleksiyonlar içeriyor.
NUDE tasarımları Türkiye’de Paşabahçe Mağazaları’nda satılıyor. Global ölçekte ise Neiman Marcus, Saks Fifth Avenue, Nordstrom, WallpaperSTORE*, MOMA (San Francisco, New York, Tokyo), Bloomingdale’s, Fenwick, AMARA Living, La Rinascente Milan, satış noktaları arasında yer alıyor. Nudeglass.com ile de dünyanın yüz yirmi ülkesine satış yapılıyor.

You may also like