Etiketler

Sanat, Aile, Doğa ve Ev konforunun bir arada olduğu “SADE” anlayışı ve her şey dahil konseptiyle hizmet veren Pine Bay Holiday Resort, Babalar Günü’nü unutulmaz bir deneyime çeviriyor; babalar için lüksün ve konforun doğayla buluştuğu huzur dolu bir atmosfer sunuyor.

Bu yıl 19 Haziran’da kutlanacak olan Babalar Günü için babasına en özel hediyeyi seçmek isteyenlerin arayışları devam ediyor. Türkiye’nin en güzel koylarından birinde kendisine ait bir sahil ve marinasıyla muhteşem bir atmosfere ev sahipliği yapan Pine Bay Holiday Resort, Babalar Günü’nü eşsiz kılarak, unutulmaz anlar biriktirmek isteyenleri bekliyor. Her şey dahil konseptiyle Pine Bay Holiday Resort’ta Babalar Günü’nde ailenizle kalıcı mutluluklar yaratacak, doğaya ve sanata doyacaksınız.

Her tarza ve ihtiyaca uygun oda seçenekleri
Pine Bay Holiday Resort’ta otel, kulüp odaları ve villalar olmak üzere farklı konaklama alternatifleri bulunuyor. Kuş cıvıltılarıyla güne başlayacağınız otel binasına bağlı deniz ve orman manzaralı odaların yanı sıra yeşilliklerin arasında, balkonlu veya teraslı kulüp odaları, çocuklu aileler için konforlu bir ev ortamı sağlıyor. Doğanın tam ortasında izole bir ortama sahip olan villalar ise Ege Deniz’i, Samos ve Kuşadası’na bakan huzur dolu bir bahçe ve sonsuzluk havuzuyla büyülü bir tatilin kapılarını açıyor.

Lezzet düşkünü babalara en özel menüler
Damak zevkine düşkün babalar için Pine Bay Holiday Resort’ta usta şeflerin hazırladığı, hem göze hem de damağa hitap eden birçok lezzet noktası yer alıyor. Balık ve deniz ürünleri ile özel soslarla harmanlanmış steak menülerinin yanı sıra Meksikan, İtalyan, Türk ve Uzak Doğu mutfaklarının en sevilen tatlarının yer aldığı sekiz alakart opsiyonu misafirlere lezzet şöleni yaşatmaya hazırlanıyor. Misafirler denize sıfır olan ‘The Beach Bar’da fokur fokur kaynayan fajitalarıyla Babalar Günü’nde adeta Meksika plajlarındaymış gibi hissedecek.

Göçtur Turizm’in sektördeki 30 yıllık tecrübesini yansıttığı ve aile dostu hizmet anlayışıyla hizmet veren Pine Bay Holiday Resort’ta, aile bireylerinin babalarıyla birlikte deneyimleyebilecekleri aktiviteler yer alıyor.

Pine Bay Holiday Resort’ta Babalar Günü’nde babanızla neler yapabilirsiniz? 

Trekking: Özellikle sabahın erken saatleri ve gün batımında mutlaka deneyimlenmesi gereken endemik bitkilerin ve çam ormanlarının içinde Trekking yürüyüş severler için güzel bir alternatif.  
SPA: Yaşamın yorgunluğunu bir kenara bırakıp SPA ve hamamda rahatlayabilirsiniz.  
Seramik ve Sanat: Ellerini kirletmekten korkmayan misafirler için, Seramik Atölyesinde kilin arkasındaki büyülü dünyayı keşfedebilirsiniz.
Aquapark: Biraz enerji atmak ve ailecek eğlenebileceğiniz yarımada üzerinde bulunan Aquapark’ta çeşitli kaydıraklar bulunuyor.
Dalış: Heyecan ve eğlence arayanlar marinadaki su sporları aktivitelerini keşfedebilir. Ege’nin berrak sularında bitki ve balık çeşitliliği ile su altını keşfetmek için dalış yapabilirsiniz. 

Pine Bay Holiday Resort hakkında
1987 yılından beri Türk turizmine hizmet veren Göçtur Turizm’in kaliteli yaşam merkezi kurma vizyonuyla 1993 yılında açılan Pine Bay Holiday Resort Kuşadası, her şey dahil konseptiyle maviyle yeşilin birleştiği en güzel koylarından birinde 420 bin m2’lik bir alanda kendisine ait koy ve marinasıyla muhteşem bir atmosfere ev sahipliği yapıyor. Bulunduğu bölgenin eşsiz doğası yanı sıra birçok tarihi güzelliği de içinde barındıran Pine Bay Holiday Resort, Türkiye’nin çok özel doğal güzelliklerini barındıran bir bölgede; her şey dahil konseptinde farklı yaşam alanları ve muhteşem atmosferiyle misafirlerini ağırlıyor. 715 çalışanıyla 2022 sezonuna hazır olan Pine Bay, İzmir Adnan Menderes havalanından sadece 45 dakika mesafede bulunuyor. Göçtur bünyesinde hizmet veren Mehmet Nuri Göçen Kültür Eğitim ve Sanat Vakfı, ​Mehmet Nuri Göçen’in eğitime verdiği bu desteği sürdürebilmek, başarılı fakat maddi olanaklardan yoksun gençlerin eğitimine destek olabilmek, sosyal, bilimsel, kültürel ve sportif alanlarda etkinlikler düzenleyerek toplumsal yaşama katkıda bulunabilmeyi hedefliyor. Bu kapsamda her yıl düzenlenen Gençlik Koşusu ile 2017’den bugüne 207 öğrenciye burs verildi. Her sene çeşitli ülkelerden turist ağırlayan Pine Bay’e, bu sene de Almanya, Hollanda, Belçika, Fransız, İngiltere, İran gibi pek çok ülkeden misafirlerin gelmesi bekleniyor.

You may also like