Etiketler

Banyo alanları için tasarladığı ve ürettiği yenilikçi ürünleriyle dünyanın önde gelen markalarından Roca, The Gap Koleksiyonu ile hem kompakt hem de işlevsel bir stil sunuyor. Ödüllü tasarımcı Antonio Bullo tarafından tasarlanan ve estetiği işlevsel özelliklere entegre eden The Gap, çok çeşitli ölçülere sahip ürünleri ile her banyo alanına uyum sağlıyor.
Roca, The Gap Koleksiyonu ile banyo alanlarının tüm unsurlarını uyumlu bir şekilde birleştirmeyi hedefleyen tasarımcılara ilham veriyor. Geniş ürün içeriği ile dikkat çeken seri, kompakt ve fonksiyonel ürünlerle modern banyolara farklı alternatifler sunuyor.
Her banyo alanına uyumlu
Küçük bir banyo için kompakt bir ünite veya kalabalık bir ailenin depolama ihtiyaçlarını karşılayacak genişlikte mobilyaları banyolara taşıyan The Gap Koleksiyonu’nun 31’den fazla farklı model seçeneği bulunuyor. İki çekmeceli standart banyo dolaplı lavabolar, yavaş kapanan çekmeceler ve ayak montaj opsiyonu ile dikkat çekiyor. The Gap banyo mobilyaları, çok yönlü depolama alanları ve farklı renk seçenekleri ile de farklılaşıyor. Klasik Parlak Beyaz rengin yanı sıra Antrasit Gri, Arctic Grey, Nordik Kül ve Şehir Meşesi renkleri banyo tasarımına çarpıcı bir etki katıyor.
Dar alanlar için görsel şölen oluşturuyor
Özellikle dar alanlar için mükemmel bir tercih olarak ön plana çıkan The Gap koleksiyonu, farklı ölçü ve tasarımlardaki lavabo modelleri ve minimal yaklaşımı ile görsel uyumun sağlanmasına yardımcı oluyor. Modern tezgah üstü lavabolar, aynı zamanda banyo mobilyalarıyla da şık bir birliktelik sağlıyor. İki çekmeceli standart banyo dolaplı lavabolar, yavaş kapanan çekmeceleri ve kolay montajı ile dikkat çekerken, minimum sifon alanı ile daha az yer kaplıyor. Beyaz ve tik ağacı renkleriyle tüketicilerin beğenisine sunulan boy dolapları ise gerekli depolama alanını sunuyor.
Banyolarda hijyen pratik bir hale geliyor
İnovatif yaklaşımıyla banyolarda hijyeni de pratik bir hale getiren The Gap, kirlerin saklanabileceği veya birikebileceği köşeleri olmayan iç yapısıyla büyük kolaylık sağlıyor. Pratik temizlik ve kurulum sağlayan Multi Clean sistemin yanı sıra anti bakteriyel yüzeyiyle de hem hijyeni hem sağlığı güven altına alıyor. Soft Close yavaş kapanan kapak sistemi, gürültüyü ve darbeleri büyük ölçüde azaltıyor ve uzun ömür sağlıyor. Klozette bulunan Rimless özelliği suyun sıçramasını yüzde 100 engelliyor ve tasarıma işlevsellik katıyor.

You may also like