Etiketler

Fonksiyonel ve yüksek performanslı outdoor seçkisiyle erkeklerin kış stiline yeni bir soluk getiren All Terrain Gear by Wrangler Koleksiyonu, birbirinden çeşitli dış giyim seçenekleriyle öne çıkıyor. Açık hava aktivitelerini seven, macera tutkunu ve stil sahibi erkeklerin favorisi parçalar, soğuk hava koşullarına karşı dayanıklılık ve çok yönlü kullanım özelliğiyle gardıroplarda yerini alıyor.
Su geçirmez özelliği ve gizli iç cepleriyle kullanım kolaylığı sağlayan kapüşonlu montlar, lacivert ve camel olmak üzere iki renk seçeneğiyle karşınıza çıkıyor. Kapüşon üzerindeki büyük logo detayı tasarımda dikkat çekiyor. Koleksiyonun en fonksiyonel parçalarından modüler özelliğe sahip siyah ceket, üç farklı kullanım imkânı sunuyor. Çift katmanlı ceketin yanı sıra içindeki polar tek başına giyilebilirken, üst katman olan mont ayrı bir parça olarak da kullanılabiliyor. Rüzgâra ve soğuk havaya karşı yüksek koruma sağlıyor. Oduncu gömleğinden esinlenen kareli ceketler, hardal-kiremit ve siyah-gri olmak üzere iki farklı rengiyle koleksiyonda yer alırken, çift taraflı kullanımıyla farklı kombinler yaratmak için en iyi seçenek oluyor.
All Terrain Gear by Wrangler Koleksiyonu’nu Wrangler mağazaları, wrangler.com.tr ve bayi satış noktalarından keşfedebilirsiniz.

You may also like