Etiketler

Usta sanatçıların seslerinden masal tadında tiyatroların yer aldığı, çocuklara özel sesli tiyatro platformu Tikutu’da bu hafta iki yeni hikaye yayınlandı. Damla Doğum Gününü Kutluyor ile keyifli dakikalar geçirecek olan çocuklar, Uyku Öncesi Müzikleri sayesinde rahatlatıcı bir ninniyle uykuya dalacak.

Çocukların hayal gücünü zenginleştirerek, onlara dijital dünyada güvenli, eğlenceli ve bilgi dolu zamanlar sunan sesli tiyatro platformu Tikutu, iki yeni hikaye yayınladı.

Brahms’ın güzel ninnisi çocukları uykuya hazırlıyor
Uyku Öncesi Müziklerinde, Johannes Brahms’ın ünlü eseri “Ninni”, Ayça Kocatürk’ün seslendirmesiyle yer alıyor. Çocuklar için oldukça önemli bir ihtiyacı gideren Uyku Öncesi Müzikleri, çocukları rahatlatarak, tatlı bir ninniyle uykuya yatmalarını sağlıyor.

Uyku Öncesi Müzikleri: https://www.tikutu.com/sesli-tiyatro/249/uyku-oncesi-muzikleri-1

Bir doğum günü hikayesi
Damla Doğum Gününü Kutluyor hikayesinde ise çocuklar bir doğum günü heyecanına ortak olarak, Damla’nın doğum gününde yaşadıklarını keyifle dinliyor.

Kemal Kocatürk’ün yazıp yönettiği oyunun müziklerini Ayça Kocatürk yaparken, oyunu seslendirenler arasında Funda Oskay, Nihan Omuz, Oya Prosçiler, Ozan Sevin, Hazal Kalfa, Oya Küçümen yer alıyor.

Damla Doğum Gününü Kutluyor: https://www.tikutu.com/sesli-tiyatro/252/damla-dogum-gununu-kutluyorc

You may also like