Etiketler

Çevreye duyarlı, eko bilinçli ve çok yönlü işlevsel parçalar yeni sezonda Timberland ve Billionaire Boys Club işbirliğiyle Bee Line koleksiyonunda karşımıza çıkıyor. Koleksiyonda yer alan tekstil ve ayakkabı modelleri yazı selamlayan renk tonları ve 90’lardan ilham alan desenlere sahip. Bu özel koleksiyonda, unisex tekstil parçaların yanı sıra eko-inovatif özelliklere sahip yüksek performanslı erkek hikers ayakkabılar öne çıkıyor.

Timberland ve Billionaire Boys Club, SS22 sezonunda özel bir koleksiyon için bir araya geldi. Koleksiyon çevre dostu, eko bilinçli, çok yönlü ve işlevsel tekstil ve ayakkabılardan oluşuyor.

Bee Line x Timberland koleksiyonunun öne çıkan ürünlerinden bir tanesi Solar Ridge su geçirmez erkek yürüyüş ayakkabıları (2.899TL). Bu model, tüm Timberland ürünleri gibi çevre dostu şekilde tedarik edilen deri, geri dönüştürülmüş PET bağcıklar, en az yüzde 50 geri dönüştürülmüş plastik içeren ReBOTL™ kumaş astara sahip. Yüzde 75 yenilenebilir şeker kamışından ve doğal kauçuktan elde edilen GreenStride™ taban özelliğine sahip bu model, geçiş mevsiminin ve yürüyüş sevenlerin favorisi olmaya aday. Doğayla uyumlu kahverengi, turuncu, mavi ve yeşil tonlarını bir araya getiren Solar Ridge su geçirmez erkek yürüyüş ayakkabıları yağmura karşı tam koruma için GORE-TEX su geçirmezlik özelliklerine sahip.

Daha sürdürülebilir ürünler tasarlamak ve bunu hayata geçirmek için ortak bir hedef doğrultusunda oluşturulan unisex Bee Line koleksiyonunda, yüzde 100 geri dönüştürülmüş naylondan elde edilen su geçirmez üç katmanlı parka (5.999 TL), tamamen geri dönüştürülmüş pamuklu süprem kumaş kullanılarak üretilen ve baskı detaylarına sahip mavi ve bej uzun kollu tshirt (999 TL), yüzde 100 organik pamuktan üretilmiş kanguru cep detaylı kapüşonlu sweatshirt (1.999 TL) ve haki renkli geniş paça pantolon (2.399 TL) yer alıyor.

Bee Line x Timberland kapsül koleksiyonuna ait tüm görseller için tıklayınız: https://we.tl/t-BsP3OuVqMo

Koleksiyonun tamamını www.timberland.com.tr adresinden inceleyebilirsiniz.

Timberland hakkında: 
Timberland doğayla iç içe yaşam stilini destekleyen global bir markadır. Yeni nesillere ilham vererek çalıştıkları toplumları hareket geçirme, birlikte çalışma ve daha ileri taşıma misyonlarını sahiplenir. Merkezi Stratham, New Hampshire’da olan Timberland’in ayrıca Stabio, İsviçre ve Şanghay, Çin’de uluslararası merkezleri bulunmaktadır. 1973’te New England’ın zorlu hava koşulları için tasarlanan orijinal sarı botuyla tanınan marka günümüzde, doğanın tadını çıkarma ve doğayı koruma tutkusunu paylaşan insanlar için çevreye duyarlı inovasyonlarla tasarlanmış ve üretilmiş ayakkabı, tekstil ve aksesuar koleksiyonlarına sahiptir. Timberland® markasının merkezinde, daha yeşil bir geleceğin daha iyi bir gelecek olduğu inancı yer alır. Bu vizyonunu sorumlu üretim, doğayı koruma ve dünya genelindeki toplulukları güçlendirmeye yönelik adımlarıyla sağlar. Ürünlerinin 2030 yılına kadar doğa üzerinde net olumlu bir etki yaratması ve aldıklarından fazlasını geri verme konusunda cesur bir vizyona sahiptir. Timberland ürünleri, lider zincir mağazalar ve perakende noktalarının yanı sıra Türkiye’de Vadistanbul, Capacity, Ankara Armada AVM ve Bursa Marka AVM’de bulunan mağazalarında da satılmaktadır. Timberland hakkında daha fazlasını öğrenmek için, www.timberland.com.tr adresini ziyaret ediniz. Timberland bir VF Corporation markasıdır.

Billionaire Boys Club hakkında
BBC ICECREAM, Pharrell Williams tarafından kurulmuş, streetwear ve lüks giyim tarzını harmanlayan; sayısız moda, müzik, tasarım ve kültür dünyasını etkileyen, küresel çapta tanınmış giyim ve aksesuar markasıdır. Marka sürekli olarak modaya yön vermeye ve tanımlamaya çalıştığı kitle için ilham veren bir slogana sahiptir: “Zenginlik, cebin değil, kalbin ve aklın işidir.” Billionaire Boys Club markası hakkında daha fazla bilgi edinmek için http://bbcicecream.com/ adresini inceleyebilirsiniz.

You may also like