Etiketler

İletişim stratejisini tazeleyerek yepyeni bir kampanya dili oluşturan LC Waikiki, yeni sezona “Var İyi Ki!’ söylemini kullandığı reklam filmiyle adım atıyor.
Yaz döneminde herkesin tarzına hitap eden uygun fiyatlı ürünlerin LC Waikiki’de olduğunu anlatan reklam filmi, yazın renkli ve cıvıl cıvıl havasını marka ile bütünleştiriyor.

LC Waikiki’nin yeni reklam serisi, Rafineri Reklam Ajansı imzasını taşıyor.

LC Waikiki, yaz dönemini karşılarken yeni söylemi “LC Waikiki, Var İyi Ki!” iletişim çatısıyla hazırlanan reklam filmini, “Yazlar Var İyi Ki!” söylemiyle hayata geçirdi.

LC Waikiki, her giyim tarzına uygun kadın, erkek koleksiyonları ve bebek – çocuk giyiminin yanı sıra ev tekstilinden, aksesuara kadar farklı kategorilerde ürünlerini tüketicisine fiyat-kalite dengesini en uygun seviyede tutarak ulaştırmak için çalışıyor

Fonetiğin gücü, markanın samimi ses tonuyla birleşti

Herkesi kucaklayan, bizden/ailemizden biri olarak konumlanan ve samimi ses tonunu bırakmayan bir marka olan LC Waikiki, fonetiğin güçlendirici etkisinden yararlanarak “LC Waikiki, Var İyi Ki!” söylemini içselleştirdi.

“Yazlar Var İyi Ki!” söylemiyle yaz döneminde hem bizim hem de çevremizin tarzına uygun ürünlerin yine LC Waikiki’de bulunacağını anlatan reklam filmi, markanın geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlarıyla her yaşa, her tarza hitap ettiğini vurgulayarak yazın renkli ve cıvıl cıvıl havasını marka ile bütünleştiriyor.

Reklam filmi: https://www.youtube.com/watch?v=avRKaWvuxFw

Künye:
Reklamveren: LC Waikiki
Reklam Ajansı: Rafineri
Reklam Veren Temsilcileri: Nihal Gül, Feride Ünal, Beyza Selçuk, Ece Lara Alanyalı, Ece Özkapitan, Ece Arslanoğlu
CCO: Ayşe Bali, Emre Kaplan
Yaratıcı Yönetmen: Gizem Şengüler
Yaratıcı Ekip: Çağrı Akgül, Mertcan İnan
Müşteri İlişkileri: Canan Akyıl, Ceylan Kocagil, Gamze Demirtaş
Stratejik Planlama: Can Çalışkan, İpek Kardeşler, Ezgi Cumur
Prodüksiyon Ekibi: Şafak Serter, Eralp Cankır, Kerem Dolu
Prodüksiyon Şirketi: 25 Film
Yönetmen: Ali Taner Baltacı
Post Prodüksiyon: İmaj
Müzik: Persenk

You may also like