Etiketler

Zengin portföyüyle giyilebilir teknoloji pazarında iddiasını gözler önüne seren Saat&Saat, şimdi de FITWATCHX akıllı saatleri portföyüne ekledi.

Garmin, Samsung, Huawei, Amazfit, Michael Kors, Diesel, Fossil, U.S Polo Assn., Wesse gibi ünlü markaların akıllı saat koleksiyonlarını tüketicilerle buluşturan Saat&Saat, şimdi de “It’s Your Time” sloganıyla FITWATCHX markasının akıllı saatlerini satışa sunuyor. Uygulamalarındaki çeşitlilik sayesinde herkese hitap eden ve ulaşılabilir bir akıllı saat olan FITWATCHX’in tüm koleksiyonları son teknolojileri içeriyor. FITWATCHX akıllı saatler, kalp atış hızı ölçümü (kalp ritim takibi), tansiyon ölçümü, kan oksijeni ölçümü (oksijen doygunluk ölçümü), uyku ve kalori takibi gibi özellikleriyle sağlığınızı kontrol altında tutmanıza yardımcı olurken sağlık ve spor verilerinizi FTWX uygulamasıyla telefonunuzdan takip edebilme imkanı sunuyor. 10 güne kadar üst düzey pil kullanım performansı ile öne çıkan FITWATCHX akıllı saatlerin telefon bağlantısı sayesinde bildirim alma, bluetooth arama, çoklu spor modları ve kişiselleştirilebilir ekranlar gibi zengin ürün fonksiyonları da bulunuyor.

Kare kadrana sahip FXS2S modeli renkli silikon kayışıyla sportif bir duruş sergiliyor. Üstün özelliklere sahip bu saat yardımıyla telefonunuzdan uzaktan fotoğraf çekebilir, telefonunuzdaki sesli asistanı da saatinizle kullanabilirsiniz. Bu akıllı saat, telefonunuzu çıkarmadan duraklatılan müzikleri çalmanıza, saatinizde şarkılar arasında geçiş yapabilmenize ve ses seviyesini ayarlamanıza imkân sağlıyor. Tansiyon ve kan oksijeni ölçümüyle birlikte 7/24 kalp atış hızı takibinizi yapan FXS2S, yeni PPG biyosensörü sayesinde, en doğru verileri elde etmeyi sağlıyor. 10 spor modu (koşu, yürüyüş, bisiklete binme, spining, tırmanma, koşu bandı, yoga, basketbol, futbol, badminton) bulunan (FXS2S), gerçek zamanlı performans takibi sayesinde verilerinizi anlık olarak izleyip önceki kayıtlarınıza uygulama yardımıyla erişmenize imkan sağlıyor.

Dikdörtgen ekranıyla öne çıkan FXS2 modeli, dual theme modu sayesinde uygulamaların saat ekranında iki ayrı şekilde listelenmesine imkân veriyor. FXS2 modelinin, tıpkı FXS2S gibi 10 farklı spor modu bulunuyor. Telefonunuzu çıkarmadan duraklatılan müzikleri çalmanızı, saatinizde şarkılar arasında geçiş yapabilmenize ve ses seviyesini ayarlamanızı sağlayan FXS2, bluetooth yardımıyla arama yapabiliyor ve gelen aramaları cevaplayabiliyor.

FXS2S’in tüm özelliklerini bünyesinde barındıran FXR2, yuvarlak kadranı ve hibrit (altı silikon üstü deri) kayışı ile dikkat çekiyor. HD görüntü özelliğine sahip geniş ekranıyla fark yaratan FXR2, daha canlı ve gerçekçi görsel efektler sunuyor. Sahip olduğu mikrofon ve hoparlör ile arama yapma, arama cevaplama ve sesli asistan kullanımına olanak sağlıyor. 9 spor moduna sahip FXR2, günlük yürüyüş ve koşu aktivitelerinizi takip etmenizi sağlıyor.

FITWATCHX ürünlerine Saat&Saat mağazalarından ve www.saatvesaat.com.tr üzerinden ulaşabilir, online siparişlerinizde hızlı teslimat, hediye paketi ve kolay iade opsiyonlarından faydalanabilirsiniz.

Saat&Saat hakkında:
Temelleri 1971 yılında atılan Saat&Saat, 1994 yılından itibaren markalaşıp dünyaca ünlü markaların Türkiye’de distribütörlüğünü alarak müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteden asla taviz vermeyen, profesyonel bir yönetim anlayışla büyümesini sürdürdü. 2006 yılında perakende sektörüne adım atan Saat&Saat, 2016’da dünya markası Welder’in tüm haklarını satın aldı ve aynı yıl Wesse markasını da portföyüne ekledi. 2017’de Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans anlaşmasını yaptı. 2020 yılında ise JacquesPhilippe markasını kendi bünyesine katıp, U.S. Polo Assn. markasının da 34 ülkede üretim ve satış haklarını alarak global arenaya adım attı. 2021 yılında Milano X Change markasının da haklarını satın alan Saat&Saat; RaymondWeil, Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Gc, Michael Kors, Guess, Fossil, TommyHilfiger, Lacoste, Diesel, DKNY, Skagen gibi dünyaca ünlü 30’a yakın markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. 165 mağazası ve 600 bayisinin yanı sıra dünyaca ünlü saatleri www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden de saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini de sunan Saat&Saat, ayrıca sektörde ilk ve tek olan “tüm mağazalarda teknik servis” hizmetiyle markası ne olursa olsun tüm saatler için teknik destek sağlıyor.

You may also like