Etiketler

Yeni Nesil Nemlendirmenin Konforlu Deneyimini Yaşayın!
1999 yılında, ikonik Huile Prodigieuse®’nün piyasaya sürülmesinden birkaç yıl sonra, NUXE, botanik sütlere dayalı nefis zengin formüller içeren yenilikçi Crème Fraîche® ile ultra-duyusal doğal kaynaklı cilt bakımında öncü bir marka olarak kimliğini bir kez daha kanıtladı. Seri, o zamanlar yüz nemlendirme kurallarına meydan okudu ve hızla önemli bir seri haline geldi.

20 yıl sonra, Crème Fraîche de Beauté®, temel değerlerine sadık kalarak yeni nesilden erkek ve kadınları çekmek için kendini yenilemeye devam ediyor. NUXE Research, temiz formüller ve yeni, daha da nefis dokular ile doğal yaklaşımını bir sonraki seviyeye taşıyor. Kesinlikle karşı konulmaz çok amaçlı bir cilt bakım ürünü olan Crème Fraîche 3-en-1 yeniliğini içeren bu yeni 48 SAAT nemlendirme etkili koleksiyonu keşfedin.

Crème Fraîche de Beauté® 3 – en – 1
Bu sihirli krem, Botanik Süt, Tatlı Badem Yağı ve Shea Yağının gizli oranlarda hassas bir karışımını içerir: kullanılan ürün miktarına ve uygulama yöntemine bağlı olarak 3 farklı kullanıma izin veren yenilikçi bir formül. İpeksi dokusu cildi her gün nemlendirir, makyajı nazikçe çıkarır ve maske olarak kullanıldığında cilde ihtiyaç duyduğu nemi kazandırarak cildi dolgunlaştırır.

Crème Fraîche de Beauté® 3 – en – 1 kullanım önerileri:
1. 48 SAAT Nemlendirici Krem: Sabah ve akşam yüzünüzü nemlendirmek için küçük bir damla uygulayın. Yüzün hassas bölgeleri ve göz çevresinde kullanımı uygundur.
2. Makyaj Temizleme Sütü: Bir pamuk veya parmak ucunuzla 2 damla uygulayın. Cilde masaj yapıldığında yağlı faz makyajı ve kirleri çıkarır. Suyla durulayın veya nemli, yeniden kullanılabilir bir temizleme pediyle silin.
3. Dolgunlaştırıcı Maske: Haftada bir veya iki kez kalın bir tabaka halinde yüz ve göz çevresine uygulayın. 5 dakika bekletin ve ardından fazla ürünü tekrar kullanılabilir bir temizleme pedi ile çıkarın.

CRÈME FRAÎCHE DE BEAUTÉ SERİSİ

1. Crème Fraîche de Beautè 3-en-1 3 Etkili Nemlendirici Krem
2. 48 Saat Nemlendirici & Dolgunlaştırıcı Bakım Kremi
Ciltle temasında anında eriyen bir dokuya sahip bu nefis kadifemsi krem normal ciltlerin nemlendirici desteği. Deneyenlerin %95’i için cilt anında daha dolgun ve daha parlak görünür.
1. 48 Saat Nemlendirici & Dolgunlaştırıcı Bakım Emülsiyonu
Akışkan dokusu cilde bir ferahlık etkisi verirken yapışkan bir etki bırakmadan karma ciltleri anında ağırlık yapmadan nemlendirir. Deneyenlerin %91’i(2) için cilt dokusu daha düzgün ve gözenekler daha sıkı bir görünüme kavuşur.
1. 48 Saat Nemlendirici Yoğun Bakım Kremi
Yoğun dokusu, cilt ile temas ettiğinde yağlı bir bitiş olmadan anında emilir. Shea ve Moringa yağlarından oluşan zengin formülü ile kuru cildi %100(1) besler ve rahatlatır, yatıştırır ve dış etkenlere karşı korur. 50 ml geri dönüştürülebilir kavanoz Kutusu geri dönüştürülebilir kartondan üretilmiştir.
1. 24 Saat Nemlendirici Sprey Bakım Kremi
Bir kremin nemlendirici etkisi, bir mistin hafif hissi: Tatlı Badem Botanik Sütü içeren bu pratik ve kullanımı kolay ürün, ciltte ferahlatıcı bir nemlendirme sağlar. Crème Fraîche de Beauté® Mist, 24 saat nemlendirme sağlarken tüm cilt tiplerini dış etkenlere karşı korur.

Tavsiye edilen tüketici fiyatları:
1. Crème Fraîche de Beautè 3-en-1 3 Etkili Nemlendirici Krem, 100 ml 385 TL
2. 48 Saat Nemlendirici & Dolgunlaştırıcı Bakım Kremi 50 ml, 385 TL
3. 48 Saat Nemlendirici & Dolgunlaştırıcı Bakım Emülsiyonu 50 ml, 385 TL
4. 48 Saat Nemlendirici Yoğun Bakım Kremi 50 ml, 385 TL
5. 24 Saat Nemlendirici Sprey Bakım Kremi, 50 ml 275 TL

You may also like