Etiketler

Yenilenen formülüyle karşımıza çıkan Yumoş Sprey’in yeni reklam filminde, Yumoş’un sevilen kokularıyla ile mis gibi kokan evlere, eşyalara ve giysilere yer veriliyor.
Yumoş’un yumuşatıcılarından aşina olduğumuz beğenilen kalıcı kokuları lilyum, orkide ve hanımeli; yenilenen Yumoş Spreyler ile buluştu.
Yıkanması zor eşyalar ve giysilerde kullanılabilen Yumoş Sprey için yaratıcı ve eğlenceli bir dille Hakan Kemixiz’in yönetmenliğinde yeni bir reklam filmi hazırlandı.
Reklam filminde evde sıkılırken Yumoş Sprey’in kokusu ile mutlu olan Yumoş ayıcıklarının hikayesi Yumoş’un renkli ve eğlenceli dünyası eşliğinde anlatılıyor. ‘’Yumoş Sıkılıyor’’ kelime oyunundan hareketle Yumoş Sprey’in kullanım alanları tüketicilere detaylı olarak gösteriliyor.

100 kişilik bir ekiple İstanbul’un Çekmeköy ve Reşadiye ilçelerinde çekilen reklam filminin oyuncu kadrosunda Burcu Kirman, Cansu Yılmaz ve Elif Tığlı yer alıyor.
Çekimi Alexa Mini LF kameralar ile gerçekleştirilen reklam filminde, Fransa’dan gelen CGI (Bilgisayar Tabanlı Görüntü) ekibinin kapsamlı çalışmaları sonucunda 1 ay içerisinde hazırlanan renkli Yumoş ayıcıkları kullanılıyor.
Yumoş Sprey’in reklam filmi 25, 15 ve 6 saniyelik versiyonlarıyla dijital kanallarda yıl boyunca yayında olacak.
Yumoş kokuları evin her köşesinde seninle!
Yenilenen Yumoş Sprey, Yumoş’un muhteşem kokusunu giysilerin yanı sıra;koltuk, perde, halı, nevresim, çanta, ayakkabı gibi mobilya ve yıkanması zor eşyalara da taşıyor. Odalara, evlere ve giysilere ferahlık verirken; uygulanan alanların uzun süre Yumoş gibi kokmasını sağlıyor. Dermatolojik olarak da test edilen Yumoş Sprey eşyalarda ve tekstil ürünlerinde güvenle kullanılabiliyor.

Yıkanması zor eşyalar için de inovatif bir ürün olan ve ev bakım alanına da katkı sağlayan Yumoş Sprey, bu özelliğiyle Yumoş ferahlığını evler ile buluşturuyor.
Dijital Filmi Linki:

KÜNYE:
Reklamveren: Unilever
Reklamveren Yetkilisi: Alper Çapar, Orhun Çelik, Mert Abedi, Melis Mutlu
Reklam Ajansı: Wunderman Thompson
ECD: Ümit Taşlı
Kreatif Grup Liderleri: Semih Türkmen, Buse Şay
Reklam Yazarı: Galip Makarnacı
Sanat Yönetmeni: Başak Ceylan
Ajans Prodüktörleri: Barış Tosun, Aysel Şahin
Strateji Planlama: Pelin Karagöz
Müşteri Grubu: Gülistan Kesergen, Pelin Uçansu Yılandil
Yapım Şirketi: Panda Films
Prodüktör: Chad Öztürk, Eser Fırat, Suat Sağlam, Zeki Kahveci
Yönetmen: Kemixiz
Medya Planlama: PHD Media Türkiye
Pr Ajansı: Sobraz
Cast: Burcu Kirman, Cansu Yılmaz, Elif Tığlı

You may also like